شرایط گرفتن اقامت کشور اوکراین

شرایط گرفتن اقامت کشور اوکراین

اوکراین کشوری در شرق اروپا است. پایتخت این کشور کیف است. سطح زندگی در اوکراین بالاست و زندگی وضعیت مناسبی دارد. آب و هوای این کشور بسیار مساعد بوده و بسیار مطبوع است.

مقیم شدن در اوکراین از چه راههای ممکن است؟
هر کشور قوانین خاص خود را برای پذیرش مهاجران داراست. اوکراین نیز از این قائده مستثنی نبوده و مقیم شدن در اوکراین شرایط سختی ندارد و با راههایی ممکن است که در زیر به برخی از آنها اشاره خواهیم نمود:

اخذ اقامت اوکراین از طریق ازدواج صوری
سرمایه گذاری در اوکراین با مبلغ حداقل ۱۰۰ هزار دلار و کسب اقامت از طریق سرمایه گذاری
حمایت از افراد مست و کودکان بی سرپرست

مقیم شدن در اوکراین محدودیت سنی ندارد.

 

هزینه های حدودی مقیم شدن در اوکراین:

اقامت برای ۱ نفر : هزینه ۱۲۰۰۰ دلار
اقامت برای ۲ نفر = هزینه ۱۸۰۰۰ دلار
اقامت فرزندان زیر ۱۲ سال = هر کدام ۹۰۰ دلار
فرزندان بین ۱۲ تا ۱۴ سال = هر کدام ۱۵۰۰ دلار
فرزندان ۱۴ تا ۱۷ سال = هر کدام ۳۵۰۰ دلار

فرزندان بالای هجده سال نمی توانند به همراه خانواده اقامت بگیرند و باید جداگانه اقدام نمایند.

 

اقامت دائم اوکراین و زندگی در اوکراین چه مزایایی دارد؟

برای کسانی که قصد مهاجرت به اروپا را دارند و میخواهند هزینه زیادی نکنند، کشور اوکراین گزینه خوبی است.

هزینه گرفتن اقامت دائم اوکراین ۱۰ هزار دلار است که این رقم قابل مقایسه با دیگر کشور های اروپایی نیست زیاد نیست.

علاوه بر این هزینه زندگی در اوکراین نیز بسیار مناسب است.در اوکراین میتوانید با ماهیانه ۳۰۰ دلار زندگی خوبی را داشته باشید که حتی از هزینه های زندگی در ایران نیز پایین تر است.

در کشوری مثل آلمان هزینه زندگی در ماه به ۱۳۰۰ دلار خواهد رسید. پس گرفتن اقامت دائم اوکراین میتواند فرصتی عالی برای زندگی در کشوری اروپایی باشد.

سرمایه گذاری در اوکراین میتواند بسیار سود آور باشد.راه اندازی کسب و کار در اوکراین با کمک وام های بانکی این کشور آسان است و به همین دلیل میتوانید به راحتی هزینه های زندگی خود در اوکراین را تامین کنید.

قیمت ملک در اوکراین از ایران نیز ارزان تر است. در اوکراین با حدود ۱۲۰ میلیون تومان میتوانید صاحب خانه شوید. در دیگر کشور های اروپایی نیز قیمت خرید ملک اصلا قابل مقایسه با اوکراین نیست.

همچنین با گرفتن اقامت دائم اوکراین و گرفتن وام های بانکی میتوانید تا ۸۰ درصد از کل هزینه ملک را از این طریق تامین کنید. کشور اوکراین از لحاظ روابط بین الملل در سطح گسترده ای در حال پیشرفت است و در آینده ای نزدیک شهروندان اوکراین به بسیاری از کشور های دنیا از جمله کانادا میتوانند بدون ویزا سفر کنند. در آینده ای نزدیک قیمت ملک در اوکراین بالا خواهد رفت و خرید ملک میتواند سرمایه گذاری سود آوری در این کشور باشد.

Share

مطالب پیشنهادی