جزییات رشته‌های جدید مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه چمران

07 شهریور 1395 10:54:10

جزییات رشته‌های جدید مقاطع تحصیلات تکمیلی دانشگاه چمران شورای گسترش آموزش عالی با ایجاد مقطع ارشد رشته‌ "علوم شناختی گرایش ذهن، مغز و تربیت" در دانشگاه شهید چمران اهواز موافقت کرد.

تجاری‌سازی محصول فناورانه سنجش فرسایش بادی در دانشگاه یزد

07 شهریور 1395 10:52:10

تجاری‌سازی محصول فناورانه سنجش فرسایش بادی در دانشگاه یزد محصول فناورانه سنجش فرسایش بادی که اختراع و ثبت آن از سوی استاد تمام دانشگاه یزد در سال ۹۱ به انجام رسیده بود، با تلاش محققان پژوهشکده مناطق خشک و بیابانی این دانشگاه به مرحله تجاری‌سازی و فروش رسید.

تدوین برنامه مصوب برای واحدهای زیان‌ده دانشگاه آزاد

07 شهریور 1395 07:25:06

رئیس دانشگاه گفت: هنوز واحدهای زیان ده در این دانشگاه وجود دارند و امیدواریم با برنامه‌های مصوب در دانشگاه، این واحدها نیز به سوددهی برسند.

اعطای وام ۵۰ تا ۷۰ میلیونی ودیعه مسکن به اساتید دانشگاه

07 شهریور 1395 07:21:16

معاون پشتیبانی و منابع انسانی دانشگاه تربیت مدرس از اعطای وام ۵۰ تا ۷۰ میلیون تومانی ودیعه مسکن به اساتید متاهل این دانشگاه خبر داد.

راه اندازی مقطع ارشد هوش مصنوعی در دانشگاه تربیت مدرس

06 شهریور 1395 10:34:10

راه اندازی مقطع ارشد هوش مصنوعی در دانشگاه تربیت مدرس راه اندازی دوره کارشناسی ارشد هوش مصنوعی و رباتیگز در نشست شورای دانشگاه تربیت مدرس، به تصویب رسید.

منطقه بندی مراکز دانشگاه جامع علمی کاربردی

06 شهریور 1395 09:46:06

سرپرست دانشگاه علمی کاربردی گفت: مراکز علمی کاربردی در قالب ۱۰ منطقه کنار هم قرار خواهند گرفت تا همه مراکز و واحدهای استانی در تصمیمات دانشگاه جامع مشارکت داشته باشند.

روسای دانشگاه ها ملزم به استفاده از نظر کارشناسان حقوقی شدند

06 شهریور 1395 09:36:04

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت علوم گفت: روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی، پژوهشی ملزم شدند قبل از ایجاد هرگونه تعهد و یا اتخاذ تصمیمی که منشاء حق و تکلیفی باشد نظر کارشناسی حقوقی را اخذ کنند.

مدارک رشته‌های غیرمجاز دانشگاه آزاد تائید نمی‌شود

04 شهریور 1395 09:14:09

مدارک رشته‌های غیرمجاز دانشگاه آزاد تائید نمی‌شود روند استعلام مدارک از سوی اداره کل دانش آموختگان به این صورت است که هر مدرکی که از یک واحد به ما ارائه می‌شود ما آن را با لیست واحدهای تأیید شده شورای گسترش آموزش عالی مطابقت می‌دهیم و اگر نام آن واحد در لیست واحدهای مورد تأیید بود استعلام صورت می‌گیرد.

تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به وسیله همکاری دانشگاه‌ها با دولت

04 شهریور 1395 09:05:09

تحقق اقتصاد دانش‌بنیان به وسیله همکاری دانشگاه‌ها با دولت گ رییس دانشگاه آزاد گفت:همه نهادها و ارگانها باید کوشش کنند در حوزه کاری خود حرکت‌های رو به جلو داشته باشند، در این بین دانشگاه‌ها نیز وظیفه دارند دولت را در تحقق اقتصاد دانش بنیان یاری دهند.

دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند

04 شهریور 1395 09:02:09

دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمان گفت: دانشگاه‌ها در حمایت فرهنگی از دانشجویان ضعیف هستند معاونت دانشجویی به فکر تامین خوابگاه و سلف سرویس، معاونت آموزشی هم به فکر ارائه واحد هستند و متاسفانه با دانشجویان ماشینی برخورد می‌کنیم.

دغدغه شغلی فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی چگونه حل می شود؟

03 شهریور 1395 09:27:09

دغدغه شغلی فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی چگونه حل می شود؟ آیلین ملائی، دانشجوی فعال یکی از دانشگاه‌های دولتی بوده که چند سالی است فارغ‌التحصیل شده و در یکی از رشته‌های هنری که اتفاقا در دانشگاه و همزمان با تحصیل در رشته‌ای که پذیرش شده بود، آن را فراگرفته است، در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا اظهار کرد: فعالیت دانشجویی در برنامه‌های فرهنگی و فوق‌برنامه در دانشگاه، بهترین خاطرات دوران دانشجوییم بود که پس از گذشت 15 سال هنوز هم برایم جذاب هستند.

پروژه های تحقیقاتی مفید برای حیات دانشگاه های کشور

03 شهریور 1395 09:14:09

پروژه های تحقیقاتی مفید برای حیات دانشگاه های کشور رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر گفت: تنها راه ادامه حیات دانشگاه‌ها انجام پروژه‌های کاربردی است.

صدور مدارک دانش‌آموختگان ارشد به دانشگاه‌ها واگذار شد

03 شهریور 1395 09:11:09

صدور مدارک دانش‌آموختگان ارشد به دانشگاه‌ها واگذار شد رییس سازمان امور دانشجویان از تفویض اختیار صدور مدارک فارغ التحصیلی دانشجویان تا مقطع کارشناسی ارشد به دانشگاه‌ها خبر داد.

تقویم آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی(ره) اعلام شد

03 شهریور 1395 07:33:00

تقویم آموزشی دانشگاه بین المللی امام خمینی (ره) برای نیمسال اول تحصیلی سال ۹۵-۹۶ اعلام شد و براساس این تقویم ثبت نام دانشجویان این دانشگاه ۱۴ و ۱۵ شهریورماه تعیین شده است.

توسعه فرهنگی اولویت دانشگاه آزاد

03 شهریور 1395 07:31:01

رئیس دانشگاه آزاد گفت: این دانشگاه توسعه فرهنگی را اولویت خود قرار داده و تمامی مجموعه های مرتبط با این دانشگاه باید فرهنگ را به عنوان یک سرمایه بزرگ مورد توجه قرار دهند.

رشته‌های پر طرفدار دانشگاه آزاد اسلامی را بشناسید

هدف از حذف رشته‌های دانشگاه علمی_کاربردی

واحدهای بین المللی و برون مرزی دانشگاه آزاد دانشجو می پذیرد

امتیازات جدید براساس قانون جامع ایثارگران برای دانشگاه آزاد

تعیین تکلیف مدیریت دانشگاه فرهنگیان در هفته آینده

شرایط و ضوابط اختصاصی دانشگاه علم و فرهنگ

صدور مدارک دانش‌آموختگان ارشد به دانشگاه‌ها واگذار شد

دانشگاه های تهران و امیرکبیر در جمع ۵۰۰ دانشگاه برتر دنیا

فهرست رشته‌های با آزمون دانشگاه علم و فرهنگ

کاهش ظرفیت پذیرش در دانشگاه‌های غیرانتفاعی

تقویم نیمسال اول تحصیلی 96-95 دانشگاه جامع علمی کاربردی

هم‌آفرینی،فرصتی برای جذب در مرکز رشد دانشگاه شهید بهشتی

طرح نخبگان؛ تخفیفات استثنایی ویژه داوطلبان دانشگاه های برتر(شریف، تهران، امیرکبیر، علم و صنعت، خواجه نصیر، بهشتی)

افزایش نیروی پژوهشگر در جهاد دانشگاهی گیلان

برنامه‌ریزی وزارت علوم برای ساماندهی دانشگاه فنی‌وحرفه‌ای و علمی‌کاربردی

پکیج مدیریت
اخبار روزنامه ها