فهرست موسسات غیر مجاز اعزام دانشجو

18 فروردین 1395 10:52:55

به گزارش خبرنگار مهر، کارگروه نظارت بر عملکرد موسسات اعزام دانشجو به خارج سازمان امور دانشجویان وزارت علوم، در آخرین بروز رسانی در اواخر اسفند ۹۴، فهرست موسسات و شرکت‌های لغو مجوز شده و عدم تمدید اعزام دانشجو را منتشر کرد.

دانشگاه‌های مورد تایید وزارت علوم خارج از کشور

28 اسفند 1394 16:01:58

برای متقاضیان تحصیل در مقاطع فوق لیسانس و دکترا در خارج از کشور، همواره موضوع تایید مدارک تحصیلی آن ها توسط وزارت امور خارجه و اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، از جایگاه خاصی برخوردار بوده است. بسیارند دانشجویانی که دوره های مختلف را در دانشگاه های خارچ از کشور سپری کرده اند، اما پس از اتمام دوره، مدارک تحصیلی آن ها به تائیید کارشناسان اداره کل امور دانش آموختگان وزارت علوم نرسیده است و گواهی مدرک معادل برای این افراد صادر نشده است.

معرفی بهترین دانشگاه های کوچک جهان

10 بهمن 1394 09:51:53

رتبه‌های دوم و سوم برترین دانشگاه‌های کوچک جهان در اختیار دانشگاه اکول نرمال سوپریور و دانشگاه اکول پلی‌تکنیک فرانسه است. تعداد دانشجویان این دو دانشگاه به ترتیب ۲هزار و ۴۰۰ و ۲ هزار و ۴۲۹ دانشجو است. رتبه‌های بین‌المللی این دو دانشگاه در سال ۲۰۱۶-۲۰۱۵ میلادی به ترتیب ۵۴ و ۱۰۱ است.

فهرست ۷۷ کشور و دانشگاه‌ های خارجی مورد تائید وزارت علوم برای ادامه تحصیل

06 بهمن 1394 11:16:10

براساس این سطح بندی، دانشگاه‌های آذربایجان، قرقیزستان، قزاقستان، قطر، کویت، گرجستان، ارمنستان، تاجیکستان و ونزوئلا جزء کشورهایی بودند که فقط دارای دانشگاه های ضعیف بودند. همچنین کشور امریکا و بعد از آن فرانسه دارای بیشترین دانشگاه گروه الف یا همان ممتاز هستند.

گران‌ترین و ارزان‌ترین دانشگاه‌ها برای تحصیل

04 بهمن 1394 09:50:21

هزینه ماهانه شهریه دانشگاه‌های نروژ را تقریبا بین 158 تا 198 پوند ذکر کرد و یادآور شد: علت پایین بودن هزینه تحصیل در نروژ عمدتا مربوط به این موضوع است که در دانشگاه‌های نروژ شهریه وجود ندارد و خوابگاه‌ها ارزان است و از این رو متوسط هرینه سالانه دانشگاه‌های این کشور برابر با 2 هزار و 188 پوند خواهد بود.

بورسیه تحصیلی مقطع کارشناسی و ارشد در کشور قبرس و مالتا

28 مهر 1394 14:20:20

قبرس به دلیل امنیت بالا، شرایط مساعد و مطلوب اجتماعی، محیط آرام و هزینه های زندگی مناسب محل امنی برای ادامه تحصیل جوانان میباشد.دانشگاههای آمریکایی زبان، ارتباط آنها با دانشگاههای مختلف در سراسر دنیا و مدارک معتبر آنها انتقال دانشجویان را نیز به سایر دانشگاههای اروپا و آمریکا میسر میسازد.

مزایای تحصیل در اروپا

20 مهر 1394 15:21:25

ادامه تحصیل در اروپا شاید آرزوی و خواسته‌ی هرکسی باشد. اما تحصیل در کشوری با فرهنگ، قانون و ایدئولوژی متفاوت کار چندان ساده‌ای نیست. کسانی که به کشورهای خارجی سفر می‌کنند یا در آنجا درس می‌خوانند تجربه‌های تلخ و شیرینی را کسب می‌کنند که می‌تواند به کسانی که قصد تحصیل در اروپا را دارند کمک کند.

تحصیل و پناهجویان رایگان در دانشگاههای آلمان

01 شهریور 1394 13:10:28

دانشگاههای آلمان پناهجویانی که وارد این کشور می شوند را به رایگان ثبت نام کرده و کمک هزینه تحصیلی نیز به آنها پرداخت می کنند.

رفع موانع تحصیل دانشجویان ایرانی در رشته‌های حساس دانشگاه های نروژ

22 امرداد 1394 06:18:45

کشورهایی مانند نروژ و هلند و برخی از کشورهای دیگر محدودیت‌هایی بر سر راه تحصیل دانشجویان ایرانی در رشته‌های مرتبط با فناوری هسته‌ای، ایجاد کرده بودند که مسئولان آموزش عالی امیدوار هستند بعد از توافق این محدودیت ها رفع شود.

ثبت نام ترم مارچ 2016 (اسفند 1394) دانشگاه نورنبرگ (جورج سایمون اهم)

24 تیر 1394 11:40:36

اخذ پذیرش تحصیلی از کلیه دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم ایران در کشور آلمان • اخذ پذیرش MBA از دانشگاه نورنبرگ (جورج سایمون اهم) آلمان برای واجدین شرایط در کمتر از یک ماه • ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت دائم خویش فرما برای مالک شرکت و خانواده • مشاوره اخذ انواع ویزا از سفارت آلمان

درخواست ابتکار برای حل مشکل دانشجویان ایرانی در نروژ

30 خرداد 1394 06:56:52

معاون رییس‌جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست، حل مشکلات پیش آمده برای تحصیل برخی از دانشجویان ایرانی در نروژ را خواستار شد.

مقایسه هزینه تحصیل دانشجو در ایران و آمریکا

28 خرداد 1394 13:19:12

رئیس دانشگاه آزاد هزینه تحصیل دانشجو در ایران و کشورهای خارجی را با هم مقایسه کرد و گفت: هزینه تربیت متخصص در ایران از ابتدای شروع تحصیل تا پایان دوره دکتری در حدود ۲۵۰ هزار دلار تا ۵۰۰ هزار دلار است.

ابتکار جالب سیستم آموزش عالی روسیه برای جذب دانشجویان خارجی

09 خرداد 1394 08:12:16

سیستم آموزش عالی روسیه در نمایشگاهی تحت عنوان «اکنون زمان ادامه تحصیل در روسیه است – ۲۰۱۵» تلاش می کند تا ضمن تشریح برنامه های ویژه دانشگاههای برتر این کشور، زمینه لازم جهت ترغیب دانشجویان خارجی به ادامه تحصیل در روسیه را فراهم آورد.

همکاری دانشگاه علوم پزشکی تهران با دانشگاه‌ های آمریکایی

02 خرداد 1394 13:57:10

رییس دانشگاه علوم پزشکی تهران از رایزنی و سفرش به ایالات متحده آمریکا برای انجام همکاری‌های علوم پزشکی با دانشگاه‌های آمریکایی خبر داد.

سفارت های ایران در خارج از کشور

01 خرداد 1394 13:41:16

آدرس سفارت های ایران در خارج از کشور سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج ـ سفارت ایران در خارج- سفارت جمهوری اسلامی ایران در لندن ـ انگلستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در واشنگتن ـ امریکا سفارت جمهوری اسلامی ایران در فرانکفورت ـ آلمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در هامبورگ ـ آلمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در برلین ـ آلمان سفارت جمهوری اسلامی ایران در ولینگتون ـ نیوزیلند سفارت جمهوری اسلامی ایران در میلان ـ ایتالیا سفارت جمهوری اسلامی ایران در رم ـ ایتالیا سفارت جمهوری اسلامی ایران در دبی ـ امارات متحده عربی سفارت جمهوری اسلامی ایران در ایروان ـ ارمنستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در نخجوان ـ آذربایجان سفارت جمهوری اسلامی ایران در کی‌یف ـ اوکراین سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین ـ ن ـ اتریش سفارت جمهوری اسلامی ایران در وین ـ س ـ اتریش سفارت جمهوری اسلامی ایران در مادرید ـ اسپانیا سفارت جمهوری اسلامی ایران در بوداپست ـ مجارستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در بمبئی ـ هندوستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو ـ هندوستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در پرتوریا ـ آفریقای جنوبی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کوالالامپور ـ مالزی سفارت جمهوری اسلامی ایران در کانبرا ـ استرالیا سفارت جمهوری اسلامی ایران در واتیکان ـ ایتالیا سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوبلین ـ ایرلند سفارت جمهوری اسلامی ایران در برازیلیا ـ برزیل سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسلام‌آباد ـ پاکستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در کراچی ـ پاکستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهور ـ پاکستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در کویته ـ پاکستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در لیسبون ـ پرتغال سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوشنبه ـ تاجیکستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در آستاراخان ـ روسیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در مسکو ـ روسیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در غازان ـ روسیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا ـ ترکیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در استانبول ـ ترکیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در ارزروم ـ ترکیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در طرازبون ـ ترکیه سفارت جمهوری اسلامی ایران در شنگهای ـ چین سفارت جمهوری اسلامی ایران در هنک کنگ ـ چین سفارت جمهوری اسلامی ایران در سئول ـ کره جنوبی سفارت جمهوری اسلامی ایران در اسلو ـ نروژ سفارت جمهوری اسلامی ایران در لاهه ـ هلند سفارت جمهوری اسلامی ایران در هلسینکی ـ فنلاند سفارت جمهوری اسلامی ایران در نیکوزیا ـ قبرس سفارت جمهوری اسلامی ایران در برن ـ سوییس سفارت جمهوری اسلامی ایران در یونسکو ـ فرانسه سفارت جمهوری اسلامی ایران در مانیل ـ فیلیپین سفارت جمهوری اسلامی ایران در کاراکاس ـ ونزوئلا سفارت جمهوری اسلامی ایران در دمشق ـ سوریه سفارت جمهوری اسلامی ایران در بلاروس ـ مینسک سفارت جمهوری اسلامی ایران در پرک ـ چک سفارت جمهوری اسلامی ایران در اتاوا ـ کانادا سفارت جمهوری اسلامی ایران در ورشو ـ لهستان سفارت جمهوری اسلامی ایران در استکهلم ـ سوئد سفارت جمهوری اسلامی ایران در بیروت ـ لبنان

مقاله نویسی ISI
آموزش مديريت
اخبار روزنامه ها
تندیس جشنواره
دانلود نوار ابزار سایت
Get our toolbar!pagerank