فراخوان جذب هیات علمی سال ۹۵ دانشگاه آزاد

23 شهریور 1395 09:20:53

با هماهنگی که دانشگاه آزاد اسلامی با وزارت علوم داشت قرار شد استثنائا رشته ‌محل‌های مربوط به کاردانی‌های مراکز آموزشی و سازمان سما حتی با استادان حق‌التدریس به تصویب برسد.

استخدام عضو هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای سال ۹۵

21 اردیبهشت 1395 14:23:51

در فراخوان جذب هیات علمی شهریور ماه نیز بیش از ۲ هزار نفر در سامانه جذب وزارت علوم برای انجام وظیفه در مراکز مختلف فنی و حرفه ای ثبت نام کردند که حدود ۱۰۰ الی ۱۵۰ نفر از این افراد جذب هیات علمی دانشگاه فنی و حرفه ای خواهند شد. رئیس دانشگاه فنی و حرفه ای به فراخوان جذب هیات علمی در بهمن ماه سال گذشته اشاره کرد و افزود: درفراخوان بهمن ماه نیز با توجه به محدودیت‌ها و کمبودهایی که در ردیف استخدام ها وجود داشت، با مساعدت هایی که صورت گرفت سهمیه ای برای جذب به دانشگاه اختصاص داده شد.

استخدام هیات علمی جهاد دانشگاهی در خراسان رضوی

18 اردیبهشت 1395 11:20:24

سازمان جهاد دانشگاهی خراسان رضوی به منظور تکمیل اعضای هیات علمی پژوهشی خود از فارغ التحصیلان و یا دانشجویان بومی ساکن در مشهد، دارای مدرک دکترای تحخصصی (PHD) ایمنی شناسی، ویروس شناسی، پزشکی مولکولی، بیوتکنولوژی پزشکی و ژنتیک انسانی دعوت به همکاری می نماید.

جذب ۲۰۰ عضو هیات علمی در دانشگاه آزاد واحد علوم تحقیقات

30 فروردین 1395 10:01:50

در حال حاضر ۹۹۶ عضو هیات علمی تمام وقت و نیمه وقت و بیش از ۴۰ هزار دانشجو در واحد علوم و تحقیقات فعالیت می کنند، افزود: براساس استاندارد وزارت علوم و اهداف این دانشگاه باید به ازای ۳۰ تا ۳۵ دانشجو یک عضو هیات علمی در دانشگاه فعالیت کند.

تعیین تکلیف پرونده متقاضیان جذب هیات علمی دانشگاه آزاد

21 فروردین 1395 10:13:23

طبق اعلام مرکز جذب اعضای هیات علمی دانشگاه آزاد، متقاضیان استخدام هیات علمی که در فراخوان جذب ۹۴۱ این دانشگاه ثبت نام کرده اند و مدارک استخدامی خود را به واحد دانشگاهی مربوطه تحویل داده اند اما تاکنون پاسخی مبنی بر موافقت یا مخالفت با استخدام خود دریافت نکرده اند باید برای تعیین تکلیف پرونده استخدامی خود حداکثر تا ۳۱ اردیبهشت ماه به دبیرخانه هیات اجرایی جذب استان خود مراجعه کنند.

جذب هیأت علمی در دانشگاه آزاد

10 فروردین 1395 11:29:24

به گزارش پرتال دانشگاهی و به نقل از ایسنا دکتر شاهرخ رنجبر بهادری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان سمنان در خصوص وضعیت آماری دانشجویان در سال های اخیر گفت: با توجه به اینکه اصلی‌ترین مخاطبان دانشگاه را دانشجویان تشکیل می‌دهند،‌ می‌توان مهمترین چالش و مشکل پیش روی مراکز آموزش عالی و دانشگاه‌ها را کاهش تعداد دانشجو عنوان کرد.

استخدام عضو هیات علمی در وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی

11 اسفند 1394 09:52:50

هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی با استعانت از درگاه خداوند متعال به اطلاع می رساند، هیات مرکزی جذب اعضای هیات علمی مرکز امور هیئت علمی معاونت آموزشی وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی سیزدهمین فراخوان جذب و استخدام عضو هیات علمی پیمانی در رشته های علوم پایه و بالینی دانشگاه ها / دانشکده های علوم پزشکی و موسسات آموزش عالی و پژوهشی وابسته را برگزار می نماید ثبت نام به صورت متمرکز و اینترنتی بوده و ملاک ثبت نام در فراخوان متقاضیان گرفتن کد رهگیری و ارسال مدارک درخواستی در مهلت مقرر بصورت حضوری یا پستی به دبیرخانه هیات اجرایی جذب هیات علمی دانشگاه مربوطه می باشد.مهلت ثبت نام از تاریخ اول اسفند 1394 تا پایان وقت اداری 26 اسفندماه می باشد.

آمار پذیرش هیات علمی در دانشگاه ها

28 بهمن 1394 09:05:27

بر اساس آمار اعلام نیاز دانشگاه ها در مجموع ۳ هزار و ۳۳۵ اولویت برای دانشگاههای وابسته به وزارت علوم، پژوهشگاهها و پژوهشکده ها، دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی غیردولتی و غیرانتفاعی اعلام شده است.

استخدام روتوش کار حرفه ای با سابقه

27 بهمن 1394 09:44:31

به روتوش کار حرفه ای با سابقه در شهر تهران نیازمندیم.

۳۵ هزار نفر جذب اعضای هیات علمی طی ۶ سال گذشته

07 بهمن 1394 10:10:47

ظرف ۶ سال گذشته حدود ۳۵ هزار نفر عضو هیات علمی در دانشگاه‌ها جذب شده است، بنابراین نیاز دانشگاه‌ها به عضو هیات علمی تا حدی تامین شده، و طبیعی است که دانشگاه‌ها کاهش جذب هیات علمی داشته باشند.

جذب ۷۰ درصدی فارغ التحصیلان در دانشگاه آزاد به عنوان استاد

29 دی 1394 10:26:51

حمید میرزاده در بیست و یکمین جلسه هیات های امنای استانی سیستان و بلوچستان گفت: بخشی از عقب ماندگی های پژوهشی و فناورانه کشور به دلیل اعمال تحریم ها بود که امیدواریم با رفع تحریم ها شاهد شکوفایی کشور در زمینه های علمی و پژوهشی باشیم، اکنون بستر لازم برای سرعت بخشیدن به شتاب علمی کشور فراهم شده است.

فراخوان جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور

24 دی 1394 09:46:08

برنامه زمانبندی چهاردهمین فراخوان نیمه متمرکز جذب اعضای هیأت علمی (پیمانی و طرح سربازی) دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی کشور مربوط به فراخوان بهمن ۱۳۹۴ اعلام شد.

فراخوان جذب هیات علمی علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی

21 دی 1394 10:15:54

به گزارش روابط عمومی حوزه علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی- دکتر ابطحی اظهار داشت: از تاریخ هشتم آذر ماه گذشته بخشنامه ای به واحدها در خصوص اعلام نیاز اعضاء هیات علمی ارسال شد و در حال حاضر واحدها، نیازهای خود را به ما اعلام کرده اند.

استخدام دانشگاه آزاد اسلامی در سال ۹۴

21 دی 1394 09:01:05

براساس ضوابط و مقررات جذب هیات علمی مصوب هیات عالی جذب شورای عالی انقلاب فرهنگی از میان متقاضیان واجد شرایط صورت می‌پذیرد.

استخدام فارغ التحصیلان کارشناسی ارشد و دکتری

12 دی 1394 06:04:49

کانون همیاری نور آفرینش جهت تکمیل کادر تخصصی خود در زمینه های آموزشی، پژوهشی و انتشاراتی با شرایط زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید.

اخبار روزنامه ها