فنون مذاكره موفق و روش‌هاي آن

مجموعه  آموزش - دوره و محصولات آموزشی / کتاب و محصولات آموزشیارسال شده در   02 خرداد 1392-23 May 2013بازدید 10394


عنوان: مذاكره موفق و روش‌هاي آن
مخاطب: افرادي كه مايلند بهتر و مؤثرتر مذاكره كنند.
هدف: آموزش اصول، فنون و ترفندهاي مذاكره
زمان: 2 ساعت و12 دقيقه
قيمت: 9800 تومان

شرح: آيا معمولاً به هنگام مذاكره مي­توانيد امتياز بگيريد و معامله را به نفع خود تمام كنيد يا معمولاً تسليم نظر طرف مقابل مي­شويد؟ تسلط بر فن مذاكره و مهارت داشتن در آن يكي از عوامل موفقيت در كسب وكار است. در اين بسته آموزشي فنون مذاكره و همچنين ترفندهاي آن و روش مقابله با آنها را فرا خواهيد گرفت .
در اين بسته آموزشي ابتدا مفهوم عملي مذاكره و داشتن ديد صحيح در مورد آن توضيح داده مي شود. سپس در مورد انواع مذاكره  بحث مي­شود.
براي موفقيت در هر كاري آمادگي قبلي ضروري است. در اين قسمت روش‌هاي تعيين اولويت‌ها، كسب اطلاعات و ارزيابي طرف مقابل، انتخاب استراتژي  وتيم مذاكره كننده، تهيه دستور جلسه و آماده كردن مكان جلسه توضيح داده مي‌شوند .
سپس به توضيح چگونگي شروع مذاكره، ارائه پيشنهاد و روش‌هاي چانه‌زني مي پردازيم. بعد از آن درمورد چگونگي پايان دادن به مذاكره و رسيدن به نتيجه مطلوب توضيح داده مي­شود.
بخش­هاي جداگانه­اي نيز  بحث در مورد انواع شخصيت‌ها و روش مذاكره با آنها، انواع روش هاي حل اختلاف و انتخاب مناسبترين آنها، فنون گوش دادن دقيق و جلوگيري از حواس‌پرتي اختصاص داده شده­اند.
بخش آخر به شرح ترفندها و كلك‌هاي مذاكره و چانه‌زني و روش مقابله با آنها اختصاص دارد .فنون بازاریابی فنون سخنوری فنون مذاکره مذاکره موفق
اخبار روزنامه ها