دوره آموزشی والعصر در دانشگاه امام صادق برگزار می شود

مجموعه  آموزش - دوره و محصولات آموزشی / آموزش عمومیارسال شده در   03 تیر 1390-24 June 2011بازدید 2278


دوره آموزشی والعصر در دانشگاه امام صادق برگزار می شود

به همت دانشگاه امام صادق(ع) چهاردهمین دوره تابستانی مطالعات غرب‌شناسی، انقلاب اسلامی و مهدویت ویژه برادران با عنوان «والعصر» شهریور ماه امسال برای دانشجویان سراسر کشور برگزار می‌شود.


به گزارش آینده روشن، دوره مطالعاتی «والعصر» که بیش از ۱۰ سال است با حضور دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) و دیگر دانشگاه‌های کشور برگزار می‌شود، از سال گذشته در قالب دو اردوی مجزا برای دانشجویان سراسر کشور و برای دانشجویان دانشگاه امام صادق(ع) برگزار می‌شود.

واحد پژوهش و نشر بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) در اطلاعیه‌ای، این اردو را ویژه برادران و محل برگزاری آن را اردوگاه شهید محلاتی تهران اعلام کرده است.

همچنین براساس این اطلاعیه، برای ثبت نام نهایتا تا هشتم تیرماه فرصت باقی است و هزینه ثبت نام صدهزار ریال اعلام شده است. این اردوی مطالعاتی که به مدت هشت روز از یازدهم لغایت هجدهم شهریورماه برگزار خواهد شد، در سطح یک، محورهای مطالعاتی تاریخ فرهنگ و تمدن غرب، تاریخ تمدن اسلامی، مؤلفه‌های مدرنیته و زمینه‌های بحران آن، تکنولوژی، ماجرای غرب‌زدگی، انقلاب اسلامی، فرهنگ مهدوی، علم دینی و مبانی علوم انسانی اسلامی را مورد بررسی و تحلیل علمی قرار می‌دهد.

دانشجویان پس از گذراندن سطح یک در این تابستان، خواهند توانست در دوره‌ای که طی سال توسط کانون اندیشه جوان برگزار می‌شود، شرکت کنند.

بر اساس هماهنگی‌هایی که همه ساله جهت حضور اساتید برجسته در این دوره صورت می‌گیرد، این محورها با حضور اساتید و کارشناسانی مانند حجت‌الاسلام حمید پارسانیا، حسن عباسی، حسین کچوئیان، حجت‌الاسلام حسین سوزنچی، سعید قاسمی، حجت‌الاسلام طائب، یامین‌پور، کوشکی و ... ارائه خواهد شد.

علاقه‌مندان باید جهت ثبت نام به سایت بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق(ع) (www.basijisu.ir) مراجعه کرده و فرم ثبت نام را تکمیل کرده و در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی یا بروز هرگونه مشکلی با شماره ۰۹۳۹۶۳۲۵۷۱۳ تماس حاصل کنند.

ظرفیت شرکت‌کنندگان در این اردوی آموزشی محدود بوده، لذا پس از ثبت نام آنلاین، اسامی قطعی پذیرفته شدگان از طریق همین سایت در تاریخ ۸ مردادماه اعلام شده و مبلغ ثبت نام نیز پس از اعلام اسامی قطعی دریافت می‌شود. علاقه‌مندان برای ثبت نام باید اطلاعات خواسته شده در این سایت را تکمیل و به آدرس ایمیل valasr@basijisu.ir ارسال کنند.


دوره آموزشی والعصر دانشگاه امام صادق برگزار می شود

آموزش نرم افزار های آماری SPSS , Smart PLS , LISREL نگارش مقاله و آمار

تور آموزشی 4 روزه دوره های MSP و اکسل و Word

حضور ۳۰ نفر از وکلا و کارشناسان حقوقی کشور در دوره آموزشی پیشرفته- HCLA -لاهه

کارگاه روش‌شناسی پژوهش در حوزه قرآن و سلامت معنوی برگزار می‌شود

چگونه مقاله ISI بنویسیم

شروع دوره های اکسل (از مقدماتی تا حرفه ای) و اصول مذاکره از 20 خرداد - با تخفیفات ویژه

تقویم آموزشی خرداد 95 موسسه توسعه - با تخفیفات ویژه

کارگاه های رایگان کارراهه تحصیلی و شغلی، کیفیت و پروژه مورخ 10 و 11 تیر

دوره های مهندسی فروش و اصول مذاکره موسسه توسعه - شروع از 23 اردیبهشت

کارگاه مقاله نویسی ISI

کارگاه آنلاین آموزش مقاله نویسی ISI و روش های های apply در دانشگاه های خارج از کشور

ثبت نام در مجموعه دوره های اکسل موسسه توسعه ( مقدماتی حرفه ای و پیشرفته )

کتابخانه مجازی ایران

برگزاری دوره آموزشی تربیت پژوهشگر - ویژه علوم انسانی

دوره تربیت مربی صحیفه سجادیه و نهج‌البلاغه

اخبار روزنامه ها