دوره‌های آموزش تخصصی کتابداران حوزه‌های علمیه خواهران

مجموعه  آموزش - دوره و محصولات آموزشی / آموزش عمومیارسال شده در   30 آبان 1390-21 November 2011بازدید 1557


دوره‌های آموزش تخصصی کتابداران حوزه‌های علمیه خواهرانمدیر پشتیبانی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران کشور از اجرای دوره‌های آموزش تخصصی کتابداران حوزه‌های علمیه خواهران خبر داد.

حجت‌الاسلام داود رجبی‌نیا یکی از مهم‌ترین مسائل در مورد کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران را نیروی انسانی فعال در کتابخانه‌ها ذکر کرد و اظهار داشت: برای فعال کردن فعالیت‌های پژوهشی در حوزه‌های علمیه خواهران به نیروی انسانی کارآمد نیاز داریم.

وی با اشاره به در دستور کار قرار گرفتن برنامه وضعیت‌سنجی کتابداران حوزه‌های علمیه خواهران ادامه داد: در این زمینه مسائلی از جمله نیاز آنان به آموزش را مدنظر قرار داده‌ایم.
مدیر پشتیبانی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران کشور افزود: در حال رایزنی با نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور هستیم تا در یک طرح مشترک، برنامه آموزش کتابداران حوزه‌های علمیه خواهران را اجرا کنیم.
وی بررسی وضعیت منابع دیجیتال کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران را یکی دیگر از برنامه‌های پیش روی معاونت پژوهش حوزه‌های علمیه خواهران دانست و ادامه داد: هدف از اجرای این طرح بررسی میزان تجهیز کتابخانه‌ها به نرم‌افزارهای علوم اسلامی، استفاده‌کنندگان از این نرم‌افزارها اعم از طلاب، اساتید و کادر و میزان استفاده از آن بوده است.
حجت‌الاسلام رجبی‌نیا گفت: این طرح نشان می‌دهد کتابخانه‌ها در چه سطحی و به چه میزانی به تجهیز به منابع دیجیتال نیاز دارند.
وی با اشاره به انجام اقدامات اولیه اجرای مرحله سوم طرح تجهیز کتابخانه‌های حوزه‌های علمیه خواهران گفت: در حال رصد جدیدترین کتب پژوهشگاه‌های برتر قم هستیم تا به عنوان کتاب‌های پیشنهادی به کتابخانه‌های مدارس علمیه خواهران معرفی کنیم.
مدیر پشتیبانی پژوهشی حوزه‌های علمیه خواهران کشور با بیان اینکه تاکنون مرحله اول و دوم طرح تجهیز کتابخانه‌های مدارس علمیه خواهران اجرا شده است، یادآور شد: در مرحله دوم این طرح حدود 815 عنوان کتاب به کتابخانه‌ها مدارس علمیه خواهران معرفی شده است و لیست کتاب‌های درخواستی مدارس علمیه دریافت شده تا به صورت متمرکز از سوی معاونت پژوهش مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران تهیه شود و در اختیار مدارس علمیه قرار گیرد.
دوره‌های،آموزش،تخصصی،کتابداران،حوزه‌های علمیه،خواهران

آموزش نرم افزار های آماری SPSS , Smart PLS , LISREL نگارش مقاله و آمار

تور آموزشی 4 روزه دوره های MSP و اکسل و Word

حضور ۳۰ نفر از وکلا و کارشناسان حقوقی کشور در دوره آموزشی پیشرفته- HCLA -لاهه

کارگاه روش‌شناسی پژوهش در حوزه قرآن و سلامت معنوی برگزار می‌شود

چگونه مقاله ISI بنویسیم

شروع دوره های اکسل (از مقدماتی تا حرفه ای) و اصول مذاکره از 20 خرداد - با تخفیفات ویژه

تقویم آموزشی خرداد 95 موسسه توسعه - با تخفیفات ویژه

کارگاه های رایگان کارراهه تحصیلی و شغلی، کیفیت و پروژه مورخ 10 و 11 تیر

دوره های مهندسی فروش و اصول مذاکره موسسه توسعه - شروع از 23 اردیبهشت

کارگاه مقاله نویسی ISI

کارگاه آنلاین آموزش مقاله نویسی ISI و روش های های apply در دانشگاه های خارج از کشور

ثبت نام در مجموعه دوره های اکسل موسسه توسعه ( مقدماتی حرفه ای و پیشرفته )

کتابخانه مجازی ایران

برگزاری دوره آموزشی تربیت پژوهشگر - ویژه علوم انسانی

دوره تربیت مربی صحیفه سجادیه و نهج‌البلاغه

اخبار روزنامه ها