بسته آموزش فروشندگی (دشت اول)

مجموعه  آموزش - دوره و محصولات آموزشی / آموزش بازاریابی و فروشارسال شده در   20 آذر 1392-11 December 2013بازدید 3382بسته آموزش فروشندگی (دشت اول)


هیچ کس در مورد شغل خود همه چیز را نمی داند! هر چه بیشتر بدانید باز هم کم است! یک قانون طلایی می گوید هر چه بیشتر بدانید بیشتر پول در می آورید. چون دانستن حد ندارد پس پول درآوردن هم حد ندارد.

بازاریابی و فروشندگی دو حرفه ی مرتبط به هم و به عنوان حلقه ی پایانی تمام فعالیت های اقتصادی یک جامعه، نقشی اساسی در چرخه ی اقتصادی ایفا می کنند. از آن جا که عملکرد فروشندگان و بازاریابان بر تولید و نهایتا برکل اوضاع اقتصادی یک جامعه تأثیر گذار است؛ بنابراین آموزش و افزایش مهارت و دانش در این  زمینه اهمیتی غیر قابل انکارخواهد داشت. در این راستا شرکت سروین تی تی نار با مطالعه کتب، مجلات و مقالات مختلف، همچنین مصاحبه با کارشناسان زبده و نظرسنجی های مختلف و با هدف  افزایش مهارت های فروشندگی و آموزش روش های نوین، علمی و اثبات شده و کاملا کاربردی، اقدام به تولید بسته آموزش فروشندگی در قالب یک مجموعه تصویری قابل اجرا در دستگاه های پخش لوح فشرده نموده است.

آیا دوست دارید تعداد مشتری هایتان چند برابر شود؟

آیا دوست دارید از فروش خود لذت ببرید؟

آیا دوست دارید مشتریان با خرید از شما لذت ببرند؟

آیا دوست دارید حتی با تعداد مشتری کمتر، فروش بیشتری داشته باشید؟

فیلم آموزشی دشت اول ، چکیده ای از مطالـب مفیــد و تجربیات فروشندگان کشور،  تهیه شده زیر نظر کارشناسان خبره فروش و بازاریابی می باشد، که بصورت متن، صوت وتصویر بـا روش خاص خود مباحث گوناگون در فروش را به زبان بسیار سـاده مطرح می کند که مهم ترین سرفصل های این بسته به شرح زیــر می باشد:

مفهوم فروشندگی و فروشنده

مشتری و مشتری یابی

ارتباط صحیح با مشتری

حفـظ مشتــری

شروع کسب و کار

انتخاب تامین کنندگان

تبلیغات در فروشندگی

تاثیرچیدمان و دکـوراسیون

امکانات و تجهیزات فروشگاهی

مطالب خوانــدنی دیگــر (داستان ها و حکایات فروشندگی، طنزهای فروشندگی و ...)قیمت : 35000 تومان

خرید پستیبسته آموزش فروشندگی (دشت اول) آموزش فروشندگی (دشت اول) بسته آموزش فروشندگی
اخبار روزنامه ها