فرصت سرمایه گذاری باغهاي شفابخش در منطقه آزاد کیش

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / سرمایه گذاری مناطق آزادارسال شده در   08 دی 1392-29 December 2013بازدید 9878فرصت سرمایه گذاری باغهاي شفابخش در منطقه آزاد کیش
خلاصه پروژه:
باغ هاي شفا بخش، مكان هايي هستند كه مردم براي مقابله با زندگي پر تنش و استرس زاي امروزي به آنها مراجعه مي نمايند تا با دريافت خدمات درماني و سلامتي ويژه كه تلفيقي از طب سنتي همراه با، مديتيشن، آب درماني ، طب سوزني، spa و ... است، زندگي دوباره پيدا كنند و به مدد چنين خدماتي از زندگي خويش، با روان و جسمي سالم، لذت بيشتري ببرند. نوع ديگري از باغ هاي شفا بخش، مراكزي است كه عملكرد آن در راستاي كشت و پرورش گياهان (اعم از گياهان دارويي و سبزيجات) و همچنين انواع ميوه ها مي باشد كه در پاره اي از موارد پخت و ارائه غذا هاي سالم و مفيدرا نيز دربر مي گيرد. حتي گشت و گذار در چنين باغ هايي آرامش بخش و شفا بخش تن و جان است.
تركيب اين دو نوع باغ هاي شفابخش و ايجاد مجموعه اي باغ مانند از گياهان گرمسيري همراه با امكانات درماني وسلامتي (آب درماني، طب سوزني، رژيم هاي غذايي و ...) در فضايي به وسعت حداقل 5000 متر مربع بسيار جذاب و داراي توجيه اقتصادي مي باشد.

برآورد ظرفيت خدمات: پذيرش 200 نفر در روز براي خدمات درماني و سلامتي و500 نفر براي گشت و گذار در باغ
پيش­بيني دوره ساخت: 1-2 سال
برآورد ميزان سرمايه­گذاري: 20- 40 ميليارد ريال
محل اجراي طرح: پارك آهوان، محدوده پارك جنگلي و يا محدوده باغو

الزامات قانوني: اخذ مجوز كميته طرح هاي گردشگري، ورزشي و تفريحي، مجوز كميسيون اقتصادي و ارزشيابي زمين و پروانه ساخت و پروانه بهره برداري ضروري است.

تسهيلات و مشوق­ها:

1.كليه امكانات زيربنايي طرح (آب و برق) مطابق ضوابط وزارت نيرو توسط سازمان منطقه آزاد كيش تأمين خواهد شد.

2.سازمان تسهيلات قانوني لازم را فراهم كرده و فرآيند بررسي و تصويب طرح را تسريع خواهد كرد.

3.در صورت بديع بودن طرح، سازمان تسهيلات ويژه اي براي اجراي طرح فراهم مي كند.
باغهاي شفابخش در منطقه آزاد کیش سرمایه گذاری مناطق آزاد فرصت سرمایه گذاری باغهاي شفابخش در منطقه آزاد کیش
اخبار روزنامه ها