فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،رستوران دريايي شناور

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / سرمایه گذاری مناطق آزادارسال شده در   11 دی 1392-01 January 2014بازدید 2469


فرصت  سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،رستوران دريايي شناور
خلاصه پروژه:
رستوران دريايي شناور به رستوراني گفته مي شود كه به طور معمول در فضايي همانند كشتي احداث گرديده است. رستوران دريايي شناور مكاني است براي پذيرايي از گردشگراني كه طالب بهره مندي از زيبايي هاي خليج نيلگون فارس مي باشند. به طور قطع كيفيت بالاي غذا و نوشيدني ها از مولفه هاي اجتناب ناپذير رستوران دريايي شناور مي باشند.
اين نوع رستوران ها، شناورهايي هستند كه امكان و ارائه خدمات دريايي مناسب پذيرايي در آنها فراهم شده و ضمن حركت آرام در نزديكي ساحل يا در مسيرهاي دريايي، از گردشگران با انواع غذاها پذيرايي مي شود. فضاي ويژه اين رستوران ها همراه با جذابيت هاي دريا مي توانند آنها را به يكي از شاخصه هاي مقاصد گردشگري همچون جزيره كيش تبديل نمايد. معمولاً اين رستوران ها بر روي شناورهايي ايجاد مي شود كه به طور بومي و سنتي در آن منطقه استفاده مي گردند. اين شناورها مي بايد داراي امكانات لازم ايمني و حداقل، ظرفيت پذيرش 50 نفر را داشته باشند.

برآورد ظرفيت خدمات: سالني با حداقل 50 صندلي
برآورد ميزان سرمايه­گذاري: 20 تا 40 ميليارد ريال
الزامات قانوني: اخذ مجوز كميته طرح هاي گردشگري، ورزشي و تفريحي، و اخذ مجوز هاي لازم از نهادهاي ذيربط با امور دريايي(دريا باني، سازمان بنادر و دريانوردي، شركت توسعه و مديريت بندر و فرودگاه) الزامي است.

تسهيلات و مشوق­ها:

    كليه امكانات زيربنايي طرح (بندرگاه و اسكله) بر اساس ضوابط و تعرفه هاي بندرگاه كيش توسط سازمان منطقه آزاد كيش تأمين خواهد شد.
    سازمان تسهيلات قانوني لازم را فراهم كرده و فرآيند بررسي و تصويب طرح را تسريع خواهد كرد.
فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،رستوران دريايي شناور فرصت سرمایه گذاری در رستوران دريايي شناور
اخبار روزنامه ها