فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،مركز ورزشها و تفريحات هوايی

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / سرمایه گذاری مناطق آزادارسال شده در   11 دی 1392-01 January 2014بازدید 9669فرصت  سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،مركز ورزشها و تفريحات هوايی
خلاصه پروژه:
ورزشها و تفريحات هوايي، از جمله جاذبه هاي گردشگري محسوب مي شوند كه در ساليان اخير بسيار مورد استقبال قرار گرفته اند. اين مركز مي تواند خدمات زير را ارائه كند:
بالون سواري: بالون سواري تفريحي ويژگي هايي دارد كه از آن جمله مي توان به پرواز ملايم و بي تلاش آن در طول روز اشاره كرد. معمولاً بالون هاي تفريحي تا حدود هزار پا از زمين ارتفاع مي گيرند. به دليل شرايط اقليمي جزيره كيش استفاده از اين وسيله در تمام طول سال ممكن بوده و بااستقبال گردشگران رو به رو خواهد شد.
پرواز با هواپيماهاي سبك، نيمه سبك و هلي كوپتر: ديدن مناظر زيباي جزيره كيش از ارتفاع بسيار جذاب بوده و ايجاد اين امكانات با استقبال گردشگران روبرو خواهد بود. با توجه به امكانات و تجهيزات موجود در جزيره كيش امكان انجام ايمن اين فعاليت در تمام فصول سال ممكن است.

برآورد ظرفيت خدمات: پذيرش روزانه 150 تا 200 نفر
پيش­بيني دوره ساخت: 1 سال
برآورد ميزان سرمايه­گذاري: 20 تا 40 ميليارد ريال
محل اجراي طرح: محوطه شمالي فرودگاه
الزامات قانوني:

1.اخذ مجوز كميته طرح هاي گردشگري، ورزشي و تفريحي، مجوز كميسيون
 اقتصادي و ارزشيابي زمين و پروانه ساخت وپروانه بهره برداري ضروري است.

2.اخذ مجوزهاي لازم از نهاد هاي ذيربط در امور هوانوردي الزامي است.

تسهيلات و مشوق­ها:

    كليه امكانات زيربنايي طرح (آب و برق) مطابق ضوابط وزارت نيرو توسط سازمان منطقه آزاد كيش تأمين خواهد شد.
    سازمان تسهيلات قانوني لازم را فراهم كرده و فرآيند بررسي و تصويب طرح را تسريع خواهد كرد.فرصت سرمایه گذاری در مناطق آزاد ،مركز ورزشها و تفريحات هوايی فرصت سرمایه گذاری در مركز ورزشها و تفريحات هوايی
اخبار روزنامه ها