فرصت های فراوان برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش آب و فاضلاب خوزستان

مجموعه  فرصت های سرمایه گذاری / اخبار سرمایه گذاریارسال شده در   18 دی 1392-08 January 2014بازدید 1931فرصت های فراوان برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش آب و فاضلاب خوزستان
 فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش آب و فاضلاب خوزستان وجود دارد
پرتال دانشگاهی کشور به نقل از (اهواز - ایرنا )مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب خوزستان گفت: فرصت های بسیاری برای سرمایه گذاری شرکت های داخلی و خارجی در خوزستان وجود دارد .

اجرای این تصفیه خانه ها به سرمایه گذاری حدود 50 میلیون یورو نیاز دارد.

صنیعی نژاد همچنین ساخت تصفیه خانه های فاضلاب در دیگر شهرهای خوزستان را نیاز و ضرورت جدی استان عنوان کرد.

وی سیاست وزارت نیرو و شرکت مهندسی را استفاده از سرمایه های بخش خصوصی در شرکت های آب و فاضلاب عنوان و اضافه کرد: هم اینک طرح های متعددی از جمله اجرای چهار هزار و 500کیلومتر خطوط شبکه فاضلاب در 16 شهر استان در دست اجراست که جزو مهم ترین طرح های کشور محسوب می شود.

صنیعی نژاد همچنین اجرای شبکه و تصفیه خانه فاضلاب در 15شهر دیگر استان را از دیگر طرح های مهم زیست محیطی عنوان کرد که برای سرمایه گذاری آماده واگذاری است.

در ادامه نماینده شرکت بین المللی چینی تولید کننده و اجرا کننده سیستم های تصفیه خانه فاضلاب با تشریح توانمندی های این شرکت گفت: تاکنون بیش از 50پروژه در بسیاری از کشورها توسط شرکت مزبور در زمینه آب و فاضلاب اجرا شده است.

وی به مدیران آبفا اطمینان داد با توجه به حمایت هایی که دولت متبوعش از شرکت مورد اشاره می کند آمادگی خود را برای همکاری در اجرای بسیاری از پروژه های کوتاه مدت، میان مدت و بلند مدت آب و فاضلاب استان خوزستان اعلام کرد.

وی افزود: در صورت اجرا و ساخت تصفیه خانه های شهرهای استان فرصت های شغلی مستقیم و غیرمستقیم بسیاری نیز فراهم خواهد شد.فرصت های فراوان برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش آب و فاضلاب خوزستان فرصت های فراوان برای سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش آب و فاضلاب
اخبار روزنامه ها