پذیرش دانشجوی بدون آزمون در 33 رشته تحصیلی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / پذيرش بدون کنکورارسال شده در   12 امرداد 1392-03 August 2013بازدید 6851پذیرش دانشجوی بدون آزمون در 33 رشته تحصیلی

معاون آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر از پذیرش دانشجوی بدون آزمون در 33 رشته تحصیلی در مقاطع کاردانی و کارشناسی در واحد دانشگاهی مهدیشهر خبر داد.


به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس از استان سمنان به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر، علی رشیدی اظهار داشت: دانشجویان علاقه‏مند به ادامه تحصیل در مقاطع کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) و کارشناسی (پیوسته و ناپیوسته) می‏توانند با مراجعه به سایت  www.azmoon.org و انجام روند ثبت‏نام اینترنتی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر را جهت ادامه تحصیل با توجه به علاقه‏مندی خویش انتخاب کنند.

وی تصریح کرد: علاقه‏مندان باید پس از تکمیل فرایند ثبت‏نام، گزارش ثبت‏نام را تا هنگام اعلام نتایج (هفته اول شهریور) نزد خود نگه دارند و یا با مراجعه به واحد ثبت‏نام آموزش دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر نسبت به ثبت‏نام به صورت حضوری اقدام کنند.

رشیدی ارائه کمک هزینه تحصیلی در قالب وام، تقسیط شهریه، امکان استفاده از خوابگاه با امکانات رفاهی مطلوب برای تمامی ترم‏های تحصیلی، کتابخانه مرکزی مجهز به سایت کامپیوتری و استفاده از اینترنت نامحدود و رایگان در محیط دانشگاه و خوابگاه، امکان استفاده دانشجو در کارگاه‏ها و آزمایشگاه در غیر ساعت درسی به صورت رایگان، سلف سرویس و سرویس ایاب و ذهاب را از جمله خدمات و امکانات این واحد دانشگاهی به دانشجویان برشمرد.

معاون حوزه آموزشی و دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر افزود: دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر به عنوان قطب رباتیک منطقه 10 دانشگاه آزاد اسلامی با در اختیار داشتن فضاهای مناسب آموزشی و پژوهشی فرصتی مناسب برای علاقه‏مندان به ادامه تحصیل خواهد بود.

وی تصریح کرد: داوطلبان می‏توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد مهدیشهر به نشانی http://msh-iau.ac.ir مراجعه کنند.


پذیرش بدون کنکور اسامی دانشگاه های پذیرنده دانشجو بدون کنکور شرایط ثبت نام پذیرش بدون کنکور

نحوه پذیرش دانشجوی بدون کنکور در موسسات غیرانتفاعی اعلام شد

تکمیل ظرفیت پذیرش بدون آزمون مقطع کاردانی در دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش بدون کنکور کارشناسی و ارشد در تمکمیل ظرفیت مهر ماه 95 دانشگاه

مهلت ثبت نام در رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد تمدید شد

تمدید ثبت نام دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

پذیرش بدون کنکور در غیرانتفاعی‌ها قانونی شد / مشکل سنواتی‌ها حل شد

پذیرش بدون آزمون دانشجو در بیش از 60 رشته در دانشگاه آزاد اسلامی واحد نی ریز

پذیرش بدون کنکور در دانشگاه قرآن و حدیث به شیوه مجازی

پذیرش بدون کنکور دانشجوی در مرکز علمی کاربردی هلال تهران

آغاز ثبت نام در دوره های کاردانی بدون آزمون دانشگاه علمی کاربردی

معافیت تحصیلی پذیرفته شدگان در رشته‌های بدون آزمون علمی کاربردی

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد 95-96

پذیرش بدون کنکور کارشناسی در موسسه آموزش عالی طلوع مهر

شرایط پذیرش بدون آزمون دانشجویان استعداد درخشان

پذیرش بدون کنکور کارشناسی ارشد و دکتری در 25 دانشگاه

اخبار روزنامه ها