دانشگاه پیام نورمالزی مشمول استفاده از تسهیلات غیرارزی دانشجویی شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / تحصیل در خارجارسال شده در   05 اردیبهشت 1391-24 April 2012بازدید 2323
دانشگاه پیام نورمالزی مشمول استفاده از تسهیلات غیرارزی دانشجویی شددانشگاه پیام نور مالزی


رئیس دانشگاه پیام نور واحد کوالالامپور گفت که بنا به موافقت وزیر علوم و ابلاغ وزارت خارجه تمامی دانشجویان مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور امکان استفاده از تسهیلات غیرارزی ارائه شده توسط نمایندگی های جمهوری اسلامی ایران را خواهند داشت."امیرحسین آشنا" با بیان این مطلب گفت : دانشجویان مراکز بین المللی دانشگاه پیام نور با ارائه گواهی اشتغال به تحصیل معتبر مانند دیگر دانشجویان ایرانی شاغل به تحصیل در خارج از کشور، امکان تشکیل پرونده دانشجویی در سفارت  ایران را خواهند داشت.

این دانشجویان امکان استفاده از خدمات کنسولی رایگان، دریافت بلیط رفت و برگشت ایران ایر بصورت نیم بها و استفاده از مهر خروج دانشجویی برای خود و افراد خانواده را خواهند داشت.

آشنا خاطر نشان کرد: بنا به موافقت وزیرعلوم و هماهنگی با اداره کل بورس و دانشجویان خارج با تلاشهای فراوان امکان دریافت ارز دانشجویی تحت شرایطی نیز برای دانشجویان مراکز بین الملل دانشگاه پیام نور از 15 فروردین سال 1391فراهم شده است.

دانشگاه پیام نورواحد کوالالامپور از سال 1385 فعالیت خود را آغاز کرده و اکنون دارای 60 دانشجو در 20 رشته مختلف در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد می باشد.دانشگاه پیام نورمالزی مشمول تسهیلات غیرارزی دانشجویی
اخبار روزنامه ها