خدمات پذيرش تحصيلی در هندوستان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / تحصیل در خارجارسال شده در   29 اردیبهشت 1392-19 May 2013بازدید 3113
خدمات پذيرش تحصيلي در هندوستان


اخذ و ارسال پذيرش  تحصيلي  هندوستان در زمانهاي مقتضي براي دوره هاي ليسانس ، فوق ليسانس و دکترا و رشته هاي علوم پزشکي ، دندانپزشکي ، داروسازي ، بيوتکنولوژي و پيرا پزشکي بدون هيچ واسطه اي و با حداقل هزينه مستقيما از دانشگاههاي , بنگلور, ميسور و پونا ....

- تلاش مي شود که پذيرش از معتبر ترين کالج ها ، با کمترين شهريه اخذ شود.

- پذيرش  تحصيلي تنها ار مراکز آموزشِي مورد تائيد وزارت علوم يا وزارت بهداشت اخذ ميشود.

-شرايط عمومي  تحصيل  در  هندوستان

کليه متقاضيان با داشتن ديپلم 12 ساله و يا پيش دانشگاهي بدون کنکور ورودي به همراه پاسپورت و ضمانتنامه محضري شرايط  تحصيل در هند  را دارا مي باشند. متقاضيان مشمول نظام وظيفه چنانچه به مشمول شدنشان زمان باقي مانده باشد امکان  تحصيل  دارند که اين عمل با مشاوره در دفتر مؤسسه امکان پذير مي باشد. از آنجائيکه کليه سيستم آموزشي در  هندوستان به زبان انگليسي مي باشد يادگيري زبان از اصول الزامي مي باشد ، اکثر متقاضيان زبان را در کالجهاي زبان در شهر بنگلور,ميسور و پونا مي گذرانند و دوره هاي متفاوتي از 4 ماه تا 9 ماه وجود دارد. تعدادي از متقاضيان زبان را با معلم خصوصي مي گذرانند. هزينه معلم خصوصي بسيار ارزان و مقرون به صرفه مي باشد.


رتبه علمي دانشگاهي

هندوستان از لحاظ سطح علمي به علت پشتکار ، ممارست و پژوهشهاي دانشجويان و پژوهشگران  هندي به پايگاه بسيار مهمي در زمينه هاي مختلفي از جمله رتبه يک it و انفورماتيک ، رتبه دو صادرات نرم افزارهاي کامپيوتري بعد از آمريکا ، رتبه دو داروسازي و رتبه دو mba در جهان مي باشد. امروزه اين کشور در زمينه هاي ماهواره اي ، کشاورزي ، نظامي و هسته اي داراي رتبه هاي بسيار بالايي در جهان مي باشد.
رشته هايي از قبيل بيوتکنولوژي با گرايشهاي خاص خود به همراه جانور شناسي و علومي از قبيل فيزيک و شيمي رتبه ممتاز جهاني دارد.

نکته:

_در صورت اقدام از طريق موسسه ما مبلغ کالج را مي توانيد در اقساط دراز مدت پرداخت کنيد.

_ جلسا ت مشاوره فقط با تعيين وقت قبلي امکان پذير مي باشد .(لطفا هماهنگي لازم رو بعمل بياوريد)

_ لطفا قبل از هر تماس تلفني مطالب وب سايت ما را کاملا مطالعه بفرمائيد.

_ به جهت شفاف سازي ، شما مي توانيد بصورت مستقيم با همکار ما در  هند  ارتباط داشته و لحظه به لحظه پيگير مراحل دريافت پذيرش  تحصيلي خود باشيد.

---------------------------------------- ---------- ------------
www.tahsilhend.com
www.bangalorehelp.com
---------------------------------------- ---------- ------------
خدمات پذيرش تحصيلی در هندوستان تحصيل در هندوستان
اخبار روزنامه ها