فعاليت ۱۹۱ موسسه مجاز "اعزام دانشجو "به خارج از کشور و دانشجويان از طريق کانون رسمي اعزام اقدام کنند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / تحصیل در خارجارسال شده در   11 آذر 1392-02 December 2013بازدید 1556فعاليت ۱۹۱ موسسه مجاز "اعزام دانشجو "به خارج از کشور و دانشجويان از طريق کانون رسمي اعزام اقدام کنند

۱۹۱ موسسه مجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور در کشور وجود دارد که دانشجويان از طريق کانون رسمي اعزام اقدام کنند.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از :

خان‌محمدي، رئيس هيئت مديره موسسات اعزام دانشجو به خارج از کشور وزارت علوم در گفتگو با خبرنگار دانشگاهي باشگاه خبرنگاران، گفت: با توجه به وجود قارچ گونه موسسات غيرمجاز اعزام دانشجو به خارج از کشور، دانشجوياني که مي‌خواهند در دانشگاه‌هاي خارج از کشور به تحصيل ادامه دهند بايد از طريق موسسات مجاز اقدام کنند.

وي در پاسخ به سوال خبرنگار باشگاه خبرنگاران، مبني براينکه دانشجويان از چه طريق مي‌توانند با اين موسسات مجاز آشنا شوند، اظهار داشت: دانشجويان از طريق کانون رسمي اعزام دانشجو بايد اقدام کنند، چنانچه هم‌اکنون ۱۹۱ کانون رسمي اعزام دانشجو در کشور مشغول فعاليت است که در شهرهاي مختلف کشور اين کانون‌ها مشغول فعاليت هستند.

خان‌محمدي تصريح کرد: اعزام از طريق موسسات غيرمجاز اعزام دانشجو به خارج، مشکلات زيادي را براي دانشجويان ايجاد مي‌کند و دانشجويان زيادي شکايات خود را مبني بر وجود غيرقانوني اين موسسات اعلام کرده‌اند.


موسسات مجاز اعزام دانشجو تحصیل در خارج شرایط تحصیل در خارج اعزام دانشجو اعزام دانشجو به خارج کانون رسمی اعزام دانشجو به خارج
اخبار روزنامه ها