جزئیات توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کاردانیارسال شده در   19 مهر 1390-11 October 2011بازدید 2932


جزئیات توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد
جزئیات توزیع کارت شرکت در آزمون دوره‌های مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال 90 از سوی سازمان سنجش اعلام شد.

به گزارش خبرنگار مهر، ‌کارت شرکت در آزمون دوره‌های کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی - کاربردی سال 90 از فردا سه شنبه 19 مهر بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قرار می‌گیرد و داوطلبان هر یک از مقاطع مذکور پس از پرینت کارت شرکت در آزمون، در صورت وجود نقص احتمالی باید به حوزه های رفع نقص مراجعه کنند.

داوطلبان‌ متقاضی شرکت‌ ‌در آزمون مقاطع دوره‌های‌ کاردانی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه جامع علمی - کاربردی برای پرینت کارت پس از ورود به سایت اینترنتی سازمان و با وارد کردن اطلاعات مندرج بر روی کارت اعتباری ثبت نام خود و شماره شناسنامه و یا شماره پرونده و کد رهگیری یک نسخه پرینت از کارت شرکت در آزمون تهیه کنند.

داوطلبان برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً از سایت سازمان سنجش اقدام کنند

داوطلبان این مقاطع برای پرینت کارت شرکت در آزمون باید منحصراً به روش فوق اقدام و براساس نیم روز برگزاری، تاریخ و آدرس تعیین شده بر روی کارت شرکت در آزمون، به حوزه امتحانی مربوط مراجعه کنند.

برای شرکت در جلسه آزمون همراه داشتن پرینت کارت شرکت در آزمون، اصل کارت ملی و یا اصل شناسنامه عکسدار و ارائه آن الزامی است.

آدرس و محل‌ رفع نقص کارت شرکت در آزمون برای داوطلبان در جداول جداگانه از سوی سازمان سنجش اعلام شده است و داوطلبان در صورت نقص کارت می توانند به این مراکز مراجعه کنند.

اعلام بندهای مورد مغایرت در کارت آزمون و نحوه رفع نقص آن

چنانچه داوطلبان مغایرتی در اطلاعات مندرج در بندهای 1، 2 ، 4 ، 5 ، 6 ، 11 ، 12 ، 13 ، 14 ، 15 و 18 ( شامل نام خانوادگی، نام، سال تولد، شماره شناسنامه، کد ملی، معدل کل دیپلم، وضعیت داوطلب، کد اشتغال، کد دیپلم، شاخه تحصیلی و کدرشته محلهای انتخابی براساس اولویت علاقه) کارت شرکت در آزمون مشاهده کنند لازم است برای اصلاح مورد یا موارد مذکور از طریق لینک اینترنتی حداکثر تا تاریخ 22 مهر منحصراًً به سایت اینترنتی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org مراجعه و با ورود به قسمت ویرایش اطلاعات، نسبت به اصلاح موارد اقدام کنند.

چنانچه موارد اصلاح شده مغایر با ضوابط مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام باشد مورد یا موارد اصلاحی لحاظ نخواهد شد و در صورتیکه نسبت به بندهای 3، 7 و 8 (جنس، معلولیت و معارف) تفاوتی مشاهده کردند ضروری است در روز پنجشنبه 21 مهر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه‌ رفع نقص حوزه مربوطه مراجعه کنند.

چنانچه کارت شرکت در آزمون داوطلب فاقد عکس است و یا چنانچه عکس روی کارت دارای اشکالاتی از جمله فاقد مهر، واضح نبودن عکس و اشتباه عکس است، ضروری است در روز پنجشنبه 21 مهر از ساعت 8 تا 12 و 14 تا 18 با به همراه داشتن 2 قطعه عکس 4 ×3 و کارت ملی یا شناسنامه عکسدار شخصاً به نماینده سازمان سنجش مستقر در باجه رفع نقص‌ حوزه مربوطه مراجعه کنند و موضوع را دنبال کرده تا مشکل برطرف شود.

آغاز آزمون کاردانی دانشگاه جامع علمی کاربردی از ساعت 8:30

آزمون این مقاطع روز جمعه 22 مهر 90 برگزار می شود و درهای ورودی حوزه های امتحانی صبح راس‌ ساعت‌ 8:00 (هشت صبح) بسته خواهد شد و فرآیند آزمون در نوبت صبح راس‌ ساعت‌ 8:30 (هشت و سی دقیقه صبح) آغاز می شود و از ورود داوطلبان پس از بسته شدن در سالنهای امتحانی به حوزه امتحانی ممانعت بعمل خواهد آمد.

داوطلبان باید از آوردن وسایل اضافی از جمله کیف دستی، ساک دستی، پیجر، تلفن همراه، بی سیم، جزوه، کتاب، ماشین‌حساب، هرگونه نت و یادداشت و نظایر آن و همچنین وسایل شخصی به جلسه آزمون اکیداً خودداری کنند.


جزئیات توزیع کارت آزمون کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

آغاز ثبت نام تکمیل ظرفیت فنی حرفه‌ای و غیرانتفاعی

تکمیل ظرفیت برای کاردانی‌های فنی حرفه‌ای آغاز می شود/ ثبت نام از فردا

فردا آخرین مهلت ثبت نام در دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی

آمار ثبت نام در کاردانی علمی کاربردی/ تنها یک پنجم ظرفیت پر شد!

شهریه دوره های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی اعلام شد

آمار نهایی داوطلبان آزمون های کاردانی/ظرفیت بیشتر از تعداد داوطلب

کارت آزمون کاردانی نظام جدید فنی و حرفه‌ای از 19 مرداد توزیع می گردد

اجحاف در حق مسلم دانشجویان کاردانی تربیت بدنی

ثبت نام آزمون کاردانی فنی حرفه ای

ثبت‌ نام در دوره‌های کاردانی فنی و کاردانی حرفه‌ای

آغاز ثبت نام کاردانی بدون آزمون آموزشکده‌های سما

پذیرش بدون کنکور کاردانی غیرانتفاعی از ۱۹ آبان

زمان پایان ثبت نام پذیرش در رشته‌ های تحصیلی کاردانی

اعلام نتایج اسامی پذیرفته‌ شدگان نهایی آزمون کاردانی

اسامی پذیرفته شدگان دوره هاي کارداني فني و حرفه اي و موسسات آموزش عالي

اخبار روزنامه ها