جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی/ توزیع کارت از 25اردیبهشت

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / کارشناسیارسال شده در   28 فروردین 1390-17 April 2011بازدید 4319جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی/ توزیع کارت از 25اردیبهشت
مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور از برگزاری نخستین آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی علمی کاربردی در روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه خبر داد و گفت: در این آزمون 108 هزار داوطلب برای شرکت در آزمون اعلام آمادگی کرده اند.

حسین توکلی در گفتگو با خبرنگار مهر، در ارتباط با زمان دریافت کارت ورود به جلسه این آزمون، اظهار داشت: براساس برنامه زمانی پیش بینی شده، کارت ورود به جلسه آزمون داوطلبان از روز یکشنبه 25 اردیبهشت ماه از طریق شبکه اینترنت سازمان در اختیار داوطلبان قرار می گیرد و هر داوطلب ضرورت دارد بر اساس اطلاعیه سازمان سنجش کشور در این خصوص در فرصت تعیین شده به سایت مراجعه و با توجه به دستورالعمل های مربوط نسبت به مشاهده کارت ورودی خود و پرینت آن اقدام کنند.

وی افزود: برگ راهنمای شرکت در آزمون نیز همزمان با کارت ورود به جلسه داوطلبان قابل مشاهده است تا هر داوطلب بعد از مطالعه دقیق آن با چگونگی برگزاری آزمون، نحوه پاسخگویی به سئوالات و علامت گذاری در پاسخنامه، تعداد سئوالات دفترچه های آزمون، مدت پاسخگویی به سئوالات و دیگر ضوابط آشنا شوند.

توکلی با اعلام اینکه داوطلبان نیازی به پرداخت مابه تفاوت هنگام دریافت کارت ورود به جلسه خود ندارند، ادامه داد: این آزمون روز پنجشنبه 29 اردیبهشت ماه در91 کدرشته امتحانی و در چهار گروه آموزشی شامل گروه صنعت، کشاورزی، مدیریت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برگزار خواهد شد.

به گفته مشاور عالی رئیس سازمان سنجش کشور، در آزمون ورودی دوره های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی پودمانی سال 90،  بیش از 108 هزار داوطلب تقاضانامه الکترونیکی خود را تکمیل و در این آزمون ثبت نام کرده اند.

وی در ارتباط با نحوه گزینش دانشجو در هر یک از کدرشته ها، تاکید کرد: گزینش دانشجو در هریک از کدرشته ها بر اساس نمره کل آزمون و با توجه به صلاحیت های دیگر داوطلبان در دو سهمیه آزاد و شاغل، بومی بودن و سهمیه ایثارگران بر اساس ضوابط دانشگاه علمی کاربردی تعیین می شود.
توکلی به تعداد نهایی پذیرفته شدگان در این آزمون نیز اشاره کرد و گفت: در آزمون دوره های کارشناسی ناپیوسته علمی کاربردی سال 90، تعداد 44 هزار و 114 نفر در 370 مرکز پذیرفته خواهند شد.
وی اضافه کرد: در گروه صنعت 23 هزار و 936 نفر، گروه کشاورزی یک هزار و 30 نفر، در گروه مدیریت و خدمات اجتماعی 11 هزار و 547 نفر و در گروه فرهنگ و هنر 7 هزار و 601 نفر پذیرفته می شوند.


جزئیات برگزاری آزمون کارشناسی ناپیوسته پودمانی/ توزیع کارت از 25اردیبهشت

انتخاب رشته تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد از ۱۸ مهر آغاز می شود

اعلام نتایج نهایی دوره های کارشناسی علمی کاربردی ۲۷ مهر

ثبت نام در رشته های مهارت محور دوره کارشناسی ناپیوسته دانشکده علمی کاربردی پست و مخابرات

آغاز ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی کاربردی از ۱۷ شهریور

کارنامه آزمون کاردانی به کارشناسی سال ۹۵ منتشر شد

نتایج نهایی کنکور کارشناسی دانشگاه آزاد پنجشنبه اعلام می شود

اعلام رشته محل‌های جدید در دوره های کارشناسی علمی کاربردی

نتایج کارشناسی با آزمون دانشگاه آزاد اعلام شد/ پذیرش ۷۰ هزار نفر

مهلت ثبت نام در دوره های کارشناسی علمی- کاربردی دوباره تمدید شد

ثبت نام ۶۴ هزار نفر در دوره های کارشناسی علمی- کاربردی

مراسم استقبال از دانشجویان علم و صنعت ۵ مهر برگزار می شود

آیین استقبال از دانشجویان دانشگاه هنر ۵ مهر برگزار می شود

کاهش شهریه کاردانی و کارشناسی رشته‌های بدون آزمون آزاد

جزئیات مصاحبه رشته های شرایط خاص کاردانی به کارشناسی اعلام شد

پذیرش رایگان دانشجوی کارشناسی دانشگاه مذاهب اسلامی

اخبار روزنامه ها