برگزيدگان دومين جشنواره دانشگاهي باران فردا معرفي مي شوند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   24 اردیبهشت 1390-14 May 2011بازدید 1652برگزيدگان دومين جشنواره دانشگاهي باران فردا معرفي مي شوند


پرتال دانشگاهی کشور : مراسم اختتاميه و معرفي برگزيدگان نهايي دومين جشنواره ملي باران با موضوع 'نماز و نيايش' فردا، 25 ارديبهشت ماه در تالار ابن سيناي دانشگاه علوم پزشكي تهران برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار فرهنگي ايرنا، دبير دومين جشنواره ملي باران روز شنبه با اعلام اين خبر در نشست مطبوعاتي اظهار داشت: 51 برگزيده در بخش هاي پنجگانه دومين جشنواره باران از ميان دانشجويان، اعضاي هيات علمي و كاركنان دانشگاه ها به همراه سه فعال فرهنگي دانشگاهي در زمينه ترويج فرهنگ نماز در مراسم اختتاميه معرفي مي شوند.
'احمد عادلي' افزود: اولين جشنواره ملي باران، دو سال قبل با موضوع نماز و نيايش در سه بخش ادبي، هنري و ويژه براي دانشجويان به اجرا درآمد كه در دومين دوره جشنواره، بخش هاي اينترنتي و پژوهشي نيز به آن افزوده شده و دايره مخاطبان آن نيز از دانشجويان به كل جامعه دانشگاهي گسترش يافته است.
وي از آغاز فعاليت دبيرخانه دومين جشنواره ملي باران از مردادماه 89 اشاره كرد و گفت: ارسال فراخوان آثار جشنواره از اواسط آبان ماه صورت گرفت و با اينكه مهلت ارسال آثار تا 28 اسفندماه تعيين شده بود اما به دليل استقبال و تقاضاي دانشگاهيان اين مهلت تا 15 فروردين ماه 90 تمديد شد.
عادلي خاطرنشان كرد: درمجموع هزار و 500 اثر به دبيرخانه جشنواره ارسال شد كه آثار بخش ادبي در زمينه هاي قطعه ادبي، شعر، داستان، خاطره، فيلمنامه و نمايش نامه، آثار بخش هنري در زمينه هاي نقاشي، خوشنويسي، گرافيك، نگارگري و تذهيب، فيلم و عكس خلق شده است.
به گفته وي، بخش اينترنتي جشنواره باران نيز به وبلاگ نويسي اختصاص دارد و در بخش ويژه به بررسي نشريات و ويژه نامه هاي دانشجويي منتشر شده با موضوع نماز و نيايش پرداخته شده است.
نمايشگاه آثار برگزيده دومين جشنواره ملي باران از فردا، 25 ارديبهشت ماه به مدت سه روزدر محل باشگاه دانشجويان دانشگاه تهران برپا مي شود و آغاز مراسم اختتاميه و معرفي برگزيدگان نيز از ساعت 16 تا 17 خواهد بود.


برگزيدگان دومين جشنواره دانشگاهي باران

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها