نمایشگاه کتاب تهران ؛ 12 اردیبهشت افتتاح میشود

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   20 فروردین 1391-08 April 2012بازدید 2798
نمایشگاه کتاب تهران ؛ 12 اردیبهشت افتتاح میشود

سیبنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص20میلیارد ریال یارانه کتاب برای خرید دانشجویان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد.


سیبنا: وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از اختصاص20میلیارد ریال یارانه کتاب برای خرید دانشجویان در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصاد ایران به نقل از روابط عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، سید محمد حسینی در بازدید از مراحل آماده سازی بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب با بیان این که این نمایشگاه امسال12اردیبهشت افتـــــــــتاح می شود، گفت: عـــلاقه مندان از13تا 23اردیبهشت می توانند از بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی کتاب دیدن کنند.

وی درباره ویژگی های نمایشگاه امسال گفت: نمایشگاه کتاب امسال به مساحت 125هزار متر مربع خواهد بود که50 هزار متر مربع در شبستان مصلی و75هزار متر مربع دیگر نیز در سازه های موقت برپا خواهد شد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی افزود:2500ناشر داخلی در بیست و پنجمین نمایشگاه کتاب حضور خواهند داشت؛ در حالی که در سال گذشته2328ناشر حضور داشتند.

حسینی در ادامه درباره شمار عناوین کتاب های داخلی در نمایشگاه کتاب اضافه کرد: امسال حدود230هزار عنوان کتاب در بخش داخلی ارائه خواهد شد که نسبت به سال گذشته10درصد افزایش دارد.

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی از برپایی بخش بازار جهانی کتاب و بخش عربی در نمایشگاه کتاب امسال خبر داد و گفت: برنامه های لازم برای حضور ناشران خارجی در حال اجراست، اما تلاش می کنیم تا در بخش خارجی نمایشگاه فرصت هایی ایجاد شود تا علاوه بر عرضه کتاب بتوانیم در این زمینه بازاریابی کنیم.

حسینی همچنین از حضور فعال ناشران خارجی در این دوره از نمایشگاه بین المللی کتاب خبر داد و گفت: البته ناشران خارجی در سال گذشته مشکلاتی داشتند که با همکاری بانک مرکزی جمهوری اسلامی در حال برطرف کردن این مشکلات هستیم.

وی یکی از ویژگی های نمایشگاه امسال را ایجاد سالن یاس از روز اول برپایی نمایشگاه اعلام و اضافه کرد: در این سالن کارنامه نشر جمهوری اسلامی ایران ارائه خواهد شد و بخشی نیز برای ارائه عملکرد25ساله فعالیت نمایشگاه کتاب در نظر گرفته شده است که در آن از مسئولان نمایشگاه های گذشته تجلیل خواهد شد.
کلیدها , افتتاح نمايشگاه کتاب تهران ؛ 12 اردیبهشتنمایشگاه کتاب تهران

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها