میزگردهای تخصصی آموزشی در دانشگاه تبریز برگزار می شوند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   11 اردیبهشت 1391-30 April 2012بازدید 1188
میزگردهای تخصصی آموزشی در دانشگاه تبریز برگزار می شوند


این میزگردها تحت عناوین هفته آموزش در سطح دانشکده‌های دانشگاه تبریز برگزار می شوند.

تبریز - ایلنا: به مناسبت هفته آموزش ۶ میزگرد تخصصی با حضور اعضای هیئت علمی، برخی از مسئولان استانی و دانشجویان در دانشگاه تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش ایلنا از تبریز، معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه تبریز با اعلام این مطلب گفت: این میزگرد‌ها متناسب با عناوین ایام هفته آموزش که از نهم تا چهاردهم در سطح دانشگاه‌های کشور آغاز شده است در این دانشگاه برپا می‌شوند.

دکتر حمبدرضا قاسم‌زاده با بیان اینکه این میزگرد‌ها تحت عناوین «آموزش، فرهنگ و اخلاق حرفه‌ای»، «آموزش، کیفیت و چالش‌ها» با هدف راهکارهای ارتقای کیفیت و همچنین چالش‌ها و موانع موجود در این مسیر، «آموزش و شاگرد پروری» «آموزش، اعتلا و ارتقای جامعه و شهروندان»، عنوان «آموزش؛ بنیان پژوهش»، «آموزش؛ روش، محتوا و برنامه‌ها» در سطح دانشکده‌های این دانشگاه برگزار می‌شوند، اظهار داشت: در هریک از این نشست‌ها اساتید دانشگاهی متخصص به همراه برخی از مدیران و مسئولان استانی و با حضور دانشجویان به بررسی مسایل مرتبط آموزشی و چالش‌های آن می‌پردازند.

وی با بیان اینکه برپایی این میزگرد‌ها در راستای تحقق یکی از اهداف برگزاری هفته آموزش در دانشگاه‌ها به اجرا در می‌آید، اظهار داشت: آموزش نقش اساسی و کلیدی در توسعه کشورداشته و هرگونه سرمایه‌گذاری در این حوزه بی‌شک با نتایج سودمندی همراه است و به همین لحاظ باید توجه ویژه‌ای به مسایل آموزشی در کشور به ویژه در حوزه دانشگاهی شود.

دکتر قاسم‌زاده برگزاری هفته آموزش در سطح دانشگاه‌ها ابتکاری جدید از سوی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری عنوان کرد و گفت: هفته آموزش که از امسال برای اولین بار در تقویم دانشگاهی کشور جای گرفته است می‌تواند در تبیین نقش و رسالت آموزش و معرفی اینجایگاه و همچنین تجلیل از نخبگان عرصه آموزش دانشگاهی به ایفای نقش سازنده بپردازد.

برنامه‌های هفته آموزش در دانشگاه تبریز براساس دستورالعمل وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز شده برپایی نمایشگاه کتب درسی دانشگاه و معرفی تکنولوژی‌های جدید آموزشی، اطلاع رسانی فعالیت‌های آموزشی، برگزاری مراسم تجلیل از اساتید بر‌تر و کار‌شناسان نمونه دانشگاه را از دیگر برنامه‌های پیش بینی شده در هفته آموزش در این دانشگاه است.

میزگردهای تخصصی آموزشی دانشگاه تبریز

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها