دانشگاه علوم پایه زنجان میزبان همایش بین المللی علوم نوین كامپیوتر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   09 خرداد 1391-29 May 2012بازدید 1721

دانشگاه علوم پایه زنجان میزبان همایش بین المللی علوم نوین كامپیوتر

زنجان - همایش بین المللی علوم نوین كامپیوتر و اطلاعات 'CICIS 2012' با حضور اساتید ایرانی مقیم خارج از كشور و استادهای دانشگاه های آلمان و فرانسه در دانشگاه علوم پایه زنجان آغاز به كار كرد.


به گزارش ایرنا،‌ دبیر كنفرانس بین المللی موضوعات نوین در علوم كامپیوتر و اطلاعات 'CICIS 2012' روز سه شنبه در مراسم افتتاحیه این همایش، به ارایه 50 مقاله شفاهی برگزیده طی سه روز اشاره كرد و گفت: بر خلاف دو دوره قبل در پایان این دوره به مقالات برتر و ارائه دهندگان برتر جوایزی تقدیم خواهد شد.

بهرام صادقی بی غم شرایط شركت در این همایش طی این دوره را نسبت به دوره های قبل سخت تر دانست و افزود: با توجه به اینكه مقرر بود در سومین كنفرانس CICIS مقالات فقط به زبان انگلیسی و در قالب لتكس 'وایرایشگر مقالات علمی' نوشته شود، پیش بینی می شد، مقالات ارائه شده از دقت و كیفیت بیشتری برخوردار شود.

وی با بیان اینكه در این همایش سعی بر بررسی آخرین یافته های علمی در تمامی ابعاد علوم كامپیوتر و فناوری ارتباطات است گفت: با این وجود چهار موضوع به صورت ویژه مد نظر قرار دارد.

صادقی بی غم الگوریتم های هندسی و گراف و سیستم های هوشمند را از جمله موضوعات ویژه مطرح در سومین همایش CICISدانست و اظهار كرد: سیستم های هوشمند را برای افزایش كیفیت محصولات نرم افزاری در كنار كمیت آنها و بیوانفورماتیك از دیگر موضوعات مطرح و یكی از نیازهای جدی كشور در عرصه فناوری اطلاعات می باشد كه در این همایش به تفصیل به آن پرداخته می شود.

رییس بخش های علوم كامپیوتر و فناوری اطلاعات دانشگاه تحصیلات تكمیلی زنجان، با بیان این كه مركز توسعه فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال اهداف بنیادین و مهمی در عرصه افزایش كیفیت محصولات تولیدی در عرصه فناوری اطلاعات دارد گفت: تا زمان حاضر اقدامات بسیاری برای رشد كمی نرم افزارها و برنامه های یارانه ای در كشور صورت گرفته و نظام اسلامی در این عرصه رشد خوبی را شاهد بوده است.

وی ادامه داد: با احتساب توانمندی های موجود در میان پژوهشگران، این موضوع برای سومین دوره كنفرانس علوم نوین كامپیوتر انتخاب و مطرح شده است.
دانشگاه علوم پایه زنجان همایش بین المللی علوم نوین كامپیوتر

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها