راه اندازی نمایشگاه کتاب در امامزاده سید ابراهیم زنجان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   13 خرداد 1391-02 June 2012بازدید 1134

راه اندازی نمایشگاه کتاب در امامزاده سید ابراهیم زنجان

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: رئیس دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان از برگزاری نمایشگاه کتاب در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان خبر داد.


عباس قنبری امروز در زنجان اظهار کرد: این نمایشگاه به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

وی خاطر نشان کرد: امسال نیز همچون سال‌های گذشته برنامه‌های مختلفی به مناسبت بیست و سومین سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در نظر گرفته شده است.

رئیس دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان با اشاره به اعزام دانشجویان به مرقد امام خمینی (ره) به مناسبت سالگرد رحلت آن بزرگوار افزود: دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در زمینه‌های فرهنگی و مذهبی فعالیت مطلوبی دارد.

وی با اشاره به اینکه دانشجویان، کارکنان و اساتید دانشگاه از جمله گروه‌های هدف دانشگاه آزاد برای اجرای برنامه‌های فرهنگی هستند، افزود: مسئولان فرهنگی دانشگاه برای هر یک از این گروه‌ها برنامه‌‌های مختلفی را اجرا می‌کنند.

قنبری با اشاره به اینکه در حال حاضر دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در بسیاری از شاخص‌های فرهنگی از دانشگاه‌های منطقه پیش است، اضافه کرد: این برتری دانشگاه آزاد هم از نظر کیفیت و هم از نظر کمیت مطلوب است.

وی در ادامه با اشاره به برخی از برنامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی زنجان در زمینه برگزاری مراسم به مناسبت سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اضافه کرد: درست است که از نظر تقویمی مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) با تقویم تحصیلی دانشگاه‌ها یکسان نیست، ولی در دانشگاه آزاد تلاش شده است که با برنامه‌های مختلف مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) در حد مطلوب برگزار شود.

رئیس دفتر فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی زنجان همچنین با اشاره به برگزاری نمایشگاه کتاب در امامزاده سید ابراهیم (ع) زنجان افزود: این مراسم نیز به مناسبت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و به نمایش گذاشتن 400 جلد کتاب برگزار می‌شود.

وی اظهار کرد: کتاب‌هایی که در این نمایشگاه به عرصه نمایش گذاشته شده موضوعات دینی و مذهبی داشته به منظور آشنایی زائران این صحن و به ویژه زائران دانشجو با اندیشه‌های امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.

قنبری در ادامه با اشاره به برگزاری کارگاه آزاد اندیشی در دانشگاه آزاد افزود: این کارگاه نیز با موضوع اندیشه‌های امام خمینی (ره) برگزار می‌شود.نمایشگاه کتاب زنجان

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها