حضور 3 دانشگاه مجازی علوم و معارف اسلامی در همايش ملی نخبگان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   11 مهر 1391-02 October 2012بازدید 1095حضور 3 دانشگاه مجازی علوم و معارف اسلامی در همايش ملی نخبگان
پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر: معاون پژوهش و برنامه ريزي بنياد ملي نخبگان از حضور 3 دانشگاه مجازي علوم و معارف اسلامي در همايش ملي نخبگان خبر داد و گفت: نخبگان مي توانند براي کسب معارف اسلامي در دوره هاي اين دانشگاه ها ثبت نام کنند.


دکتر آريا الستي پيش از ظهر امروز يکشنبه در نشست خبري با اشاره به جزئيات برگزاري ششمين همايش ملي نخبگان جوان، افزود: دراين دوره از همايش با اعلام فراخوان مقالات، 112 مقاله عرضه شد که از اين تعداد 36 مقاله براي ارائه در نشست هاي تخصصي و 21 مقاله براي ارائه پوستر انتخاب شدند.


معاون پژوهش و برنامه ريزي بنياد ملي نخبگان، جذب و هدايت نخبگان و آسيب شناسي برنامه هاي موجود در حوزه هاي شناخت و توانمندسازي اجتماع نخبگان را از موضوعات اين همايش نام برد و اظهار داشت: شيوه هاي تکريم، الگوساز و پاسداشت نخبگان، سياستگذاري و مديريت امور نخبگان، راهکارهاي افزايش اثرگذاري نخبگان در سطوح و حوزه هاي مختلف، نخبگان و ظرفيت هاي بومي و استاني و نخبگان و توليد ملي و کار و سرمايه ملي از ديگر موضوعات مطرح شده در همايش ملي نخبگان جوان است.


وي از حضور 3 دانشگاه مجازي در حوزه علوم و معارف اسلامي در اين همايش خبر داد و يادآور شد: در راستاي تاکيد مقام معظم رهبري بر تعميق مباني فکري و بصيرت افزايي صاحبان استعدادهاي برتر و با توجه به علاقه مندي نخبگان به کسب علوم و معارف اسلامي در اين همايش 3 دانشگاه مجازي المصطفي، امام خميني و قرآن و حديث حضور خواهند داشت.


الستي ادامه داد: نخبگان ضمن بازديد از فعاليت هاي اين دانشگاه مي توانند در دوره هاي اين دانشگاه هاي مجازي ثبت نام کنند.


وي برگزاري نمايشگاهي از دستاوردهاي تحقيقاتي نخبگان در دوره سربازي را از ديگر برنامه هاي اين همايش نام برد و اضافه کرد: با همت بنياد ملي نيروهاي مسلح نمايشگاهي از پروژه هاي نخبگان در دوره سربازي برگزار خواهد شد.


معاون پژوهش و برنامه ريزي بنياد ملي نخبگان با تاکيد بر اينکه اين همايش با حضور رئيس جمهور در روز 11 مهرماه آغاز به کار مي کند، خاطر نشان کرد: ديدار با مقام معظم رهبري و انتخاب و معرفي 5 مقاله برتر از ديگر برنامه هاي ششمين همايش ملي نخبگان جوان خواهد بود.

 


دانشگاه مجازی علوم و معارف اسلامی همايش ملی نخبگان همایش

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها