برگزاری نخستین جشنواره استانی میثاق

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   19 دی 1391-08 January 2013بازدید 1031برگزاری نخستین جشنواره استانی میثاق


مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه گفت: نخستین جشنواره استانی افسران جنگ نرم میثاق برگزار می‌شود.پرتال دانشگاهی به نقل از  رسول جلیلی ظهر امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: نخستین جشنواره استانی افسران جنگ نرم میثاق، ویژه دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی تبیین اهمیت و بسط فرهنگ وبلاگ‌نویسی در زمینه توسعه، تبلیغ و ترویج سالم‌سازی فضای سایبری، مقابله با جنگ نرم، ایجاد شبکه گسترده فعالان عرصه سایبری، شناسایی دانشجویان مستعد در عرصه سایبری، بصیرت‌افزایی دانشجویان، ایجاد بستر مناسب برای آموزش تخصصی دانشجویان در فضای مجازی و افزایش ضریب نفوذ محتوایی در بستر اینترنت را از جمله اهداف برگزاری این جشنواره اعلام کرد.

مسئول سیاسی بسیج دانشجویی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی استان کرمانشاه گفت: بخش‌های جشنواره شامل فتو وبلاگ، پادکست، ودکست، وبلاگ متنی مقاله و پژوهش، گزارش و خبر، آموزش و خاطره‌نویسی است.

جلیلی ادامه داد: دانشجو و جنگ نرم، دانشجو و اقتصاد مقاومتی، دانشجو و بیداری اسلامی، دانشجو و تولید ملی، دانشجو و سبک زندگی اسلامی، دانشجو و دانشگاه اسلامی و دانشجو و اندیشه رهبری؛ موضوعات جشنواره هستند و پس از بررسی و داوری آثار، به نفرات اول تا سوم در هر بخش، جوایز نفیسی اهداء می‌شود.

وی با اشاره به این‌که این جشنواره در تاریخ پنجم اسفندماه سال‌جاری با دعوت از یک سخنران برجسته برگزار می‌شود، اعلام کرد: علاقه‌مندان می‌توانند از امروز تا تاریخ 25 بهمن‌ماه سال‌جاری با مراجعه به آدرس اینترنتی Http://paik.ir نسبت به ثبت‌نام و ارسال آثار اقدام کنند.

جلیلی گفت: آدرس دبیرخانه جشنواره واقع در کرمانشاه، میدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، انتهای بلوار زن، سازمان بسیج دانشجویی استان کرمانشاه، مدیریت فضای مجازی است و پست الکترونیک  mithaq91@yahoo.com و وب سایت Http://paik.ir نیز به‌عنوان پل ارتباطی با دبیرخانه جشنواره در نظر گرفته شده است.

گفتنی است، علاقه‌مندان در صورت نیاز می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 09351815040 تماس بگیرند.

این جشنواره به همت بسیج دانشجویی استان کرمانشاه و با همکاری خبرگزاری فارس، استانداری، دبیرخانه منطقه 11 دانشگاه آزاد اسلامی، دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرمانشاه و دانشگاه آزاد اسلامی واحد علوم و تحقیقات کرمانشاه برگزار می‌شود. همچنین یک دوره آموزش خبرنگاری حرفه‌ای مختص شرکت‌کنندگان در این جشنواره برگزار و به فراگیران گواهینامه اعطاء خواهد شد.


همایش سمینار جشنواره استانی برگزاری جشنواره میثاق

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها