برگزاری پنجمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف»

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   27 خرداد 1392-17 June 2013بازدید 1074برگزاری پنجمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف»
 
پنجمین جشنواره سراسری «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» به همت صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات شریف با همکاری مرکز کارآفرینی و مرکز رشد فناوریهای پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف برگزار می-شود.

مهندس مهرداد امانی، مدیرعامل صندوق توسعه صادرات شریف و دبير اين جشنواره با اعلام این خبر افزود:
به دنبال برگزاری موفق چهار جشنواره قبلی در دانشگاه صنعتي شريف، دریافت طرح ها برای جشنواره¬ی پنجم با ابعاد گسترده¬تر و رويكرد ملي و سراسري با اهدافی نظیر آموزش و ارتقای توان کارآفرینان برای نوشتن طرح تجاری و برنامه‌ریزی اجرایی، شناسایی و معرفی کارآفرینان جوان و ناشناخته، پرورش نسل جدیدی از کارآفرینان و آشنایی صاحبان صنعت با ایده‌های جدید و خلاقانه و فراهم آوردن شرایط برای کارآفرینان جهت بازاریابی و معرفی طرح به سرمایه‌گذاران از خردادماه سال جاری آغاز شد.
وی خاطر نشان کرد: جشنواره پنجم در محورهای متنوعی اعم از علوم فنی- مهندسی، فناوری اطلاعات و ارتباطات، حوزه¬های مدیریتی، مالی و اقتصادی، فناوری‌های نوین بیوتکنولوژی و نانو تکنولوژی، علوم کشاورزی و منابع طبیعی و در چهار بخش شامل نگارش طرح تجاری(Business plan)، نگارش مدل کسب و کار(Business Model) برای ایده های دانش بنیان و نوآورانه(Seed Stage)  و همچنین طرح کسب و کار شرکتهای نوپا (Early Stage) و شرکت¬های دانش¬بنیان توسعه¬یافته  موفق در مرحله توسعه(Expansion Stage) برگزار می¬شود و ضمنا در این دوره یک بخش ویژه تحت عنوان فضای مجازی خواهیم داشت که در این بخش طرح های مرتبط با فضای مجازی مورد بررسی قرار خواهد گرفت.
مدیرعامل صندوق پژوهش شریف گفت: در این دوره جشنواره جوایز ارزنده و متنوعی برای برگزیدگان در نظر گرفته شده است که شامل مواردی از قبیل هداياي نقدي، تسهیلات مالی ارزان قیمت، امکان استقرار در مرکز رشد دانشگاه شریف، امکان سرمایه¬گذاری صندوق پژوهش و فناوري شریف در طرحهای برگزیده و... می¬توان اشاره کرد.
علاقمندان برای اطلاع از جزییات و برنامه¬ی زمان¬بندی جشنواره می¬توانند به نشانی اینترنتی http://bp.sharif.ir مراجعه یا با ایمیل gmail.com@bp.sharif  تماس حاصل فرمایند.
------------------------------------------------------------------------------------------------------------
دبیرخانه جشنواره:
تهران، ضلع شمالی دانشگاه صنعتی شریف، خیابان قاسمی، پلاک 37،
واحد 12
شماره تماس 61975300
فکس 61975305
bp.sharif.irجشنواره «کارآفرینی و توسعه کسب و کار شریف» جشنواره کارآفرینی جشنواره های تهران زمان برگزاری جشنواره کسب و کار برگزاری جشنواره کارآفرینی

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها