درخواست دانشگاه تهرانی ها از ظریف برای برگزاری یک همایش بین المللی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   03 شهریور 1392-25 August 2013بازدید 636درخواست دانشگاه تهرانی ها از ظریف برای برگزاری یک همایش بین المللی


رئیس پردیس های فنی دانشگاه تهران با اشاره به دیدار هیات دانشگاه تهران به سرپرستی دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران با وزیر امور خارجه گفت: در این دیدار از دکتر ظریف درخواست شد تا تهمیدات و راهنمایی های لازم را برای برگزاری همایش پیشبرد علم و تکنولوژی در جهان اسلام به‌عمل آورد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از دکتر محمود کمره ای در گفتگو با خبرنگار مهر با اشاره به برگزاری دومین همایش پیشبرد علم و تکنولوژی در جهان اسلام گفت: دانشگاه تهران در اردیبهشت 93 قراراست یک همایش با نام پیشبرد علم و تکنولوژی در جهان اسلام برگزار کند.

وی با بیان اینکه این دومین همایشی است که دانشگاه تهران برگزار خواهد کرد، افزود: برهمین اساس برخی از اعضای کمیته هماهنگی این همایش با دکتر ظریف وزیر خارجه دیداری داشتند و در این جلسه از وزیر امورخارجه درخواست شد تا تهمیدات و راهنمایی های لازم را برای برگزاری این همایش به‌عمل آورند.

رئیس پردیس‌های فنی دانشگاه تهران گفت: همایش پیشبرد علم و تکنولوژی در جهان اسلام یک همایش ویژه است که چهره‌های برجسته مسلمان علمی دنیا دعوت می شوند تا نظرات راهبردی خود را برای پیشرفت علم و تکنولوژی در جهان اسلام ارایه کنند قرار است در این همایش از برخی از چهره های شاخص برندگان جایزه نوبل هم دعوت شود.

 هیاتی از دانشگاه تهران هفته گذشته به سرپرستی دکتر فرهاد رهبر رئیس دانشگاه تهران و برخی از اعضای اجرایی کنگره بین المللی پیشبرد علم وتکنولو‍ژی درجهان اسلام با دکتر ظریف وزیر امورخارجه دیدار کردند.

در این دیدار ، راههای ایجاد و توسعه روابط دانشگاهی بین المللی با همکاری وزارت امورخارجه در زمینه‌های مختلف از جمله برگزاری نشست ها و همایش‌های بین المللی و ارتباطات علمی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
همایش دانشگاه تهران همایش برگزاری همایش درخواست دانشگاه تهران برای همایش

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها