تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   03 مهر 1392-25 September 2013بازدید 408تمدید مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب سال دانشجویی

مهلت ارسال آثار به بیستمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی چهارمین دوره کتاب سال قرآنی دانشجویان و دومین دوره انتخاب کتاب الکترونیک دانشجویی تا 10 مهرماه سال جاری تمدید شد.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر، بیستمین دوره جشنواره کتاب سال دانشجویی در دو بخش اصلی و ویژه برگزار می شود. در بخش اصلی آثار دانشجویان کلیه رشته‌ها اعم از گروه علوم پایه، علوم کشاورزی و منابع طبیعی، هنر و معماری، فنی و مهندسی، علوم پزشکی و دامپزشکی و علوم انسانی و در بخش ویژه آثار منتشر شده با موضوعات حماسه سیاسی‌-‌‌اقتصادی، قرآن و علوم، اشتغال و کارآفرینی و گردشگری داوری می‌شوند.

شرایط شرکت در این فراخوان ضروری بودن همزمانی دوره تحصیل دانشجو با زمان چاپ و انتشار اثر، دارا بودن مشخصات عمومی کتاب برای اثر منتشر شده و ارسال دو جلد از آثار که در سال‌های 91 یا 92 منتشر شده، و همچنین ارایه مجوز از سوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و هولوگرام مربوطه برای کتاب‌های الکترونیک است.

همچنین در بخش مربوط به کتاب‌های قرآنی، انتشار کتاب از سال 89 به بعد و در بخش ترجمه کتاب، الزام مترجم به ارسال کپی متن اصلی اثر به دبیرخانه جشنواره از شرایط ارسال آثار است.

بنابر اعلام روابط عمومی سازمان انتشارت جهاد دانشگاهی، ناشران نیز می‌توانند مستقیما آثار دانشجویی را به دبیرخانه کتاب سال دانشجویی ارسال کنند و از ناشرانی که بیشترین مشارکت را در انتشار آثار دانشجویی داشته‌اند تقدیر خواهد شد.

علاقه‌مندان می‌توانند برای ثبت نام از طریق سامانه اینترنتی جشنواره به آدرس www.isba.ir مراجعه کنند. ارسال دو جلد از اصل اثر به همراه فرم ثبت نام اینترنتی به دبیرخانه جشنواره ضروری است.

شرکت‌کنندگان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به دبیرخانه جشنواره به نشانی تهران، خیابان انقلاب، خیابان فخررازی، خیابان شهدای ژاندرمری، پلاک 72، سازمان انتشارات جهاد دانشگاهی مراجعه یا با شماره تلفن 66952727 تماس بگیرند.مهلت ارسال آثار به جشنواره کتاب زمان ثبت نام جشنواره سال کتاب جشنواره سال کتاب جشنواره کتاب دانشجویی

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها