برگزاری همایش «رابطه با آمریکا، آری؟ نه؟» در دانشگاه مازندران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / همايش سمينارارسال شده در   14 آبان 1392-05 November 2013بازدید 517 برگزاری همایش «رابطه با آمریکا، آری؟ نه؟» در دانشگاه مازندران

مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه مازندران گفت: همایش «رابطه با آمریکا، آری؟ نه؟» با حضور جواد لاریجانی در دانشگاه مازندران برگزار می شود.
به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از:
محمد علی کتابچی در گفت و گو با خبرنگار «خبرگزاری دانشجو» در ساری گفت: همایش «رابطه با آمریکا، آری؟ نه؟» ظهر فردا با حضور جواد لاریجانی در سالن اجتماعات دانشکده علوم انسانی دانشگاه مازندران برگزار می شود.
 
وی ادامه داد: متاسفانه بعد از سفر رئیس جمهور به نیویورک و مذاکره تلفنی دو رئیس جمهور عده‌ای در کشور خودشان را باخته و خواهان ارتباط با آمریکا شدند.
 
کتابچی افزود: نماد استکبار در دنیا آمریکا است زیرا امام راحل فرموده که آمریکا، شیطان بزرگ است و منظور ما، حاکمیت آمریکا است.
 
وی ادامه داد: انرژی هسته‌ای بهانه ای برای آمریکا است که به ملت ایران فشار تحمیل کند ولی ملت غیور ایران از تصمیم خود دست برنمی‌دارد.
 
کتابچی با اشاره به برخی از نداهای مسموم در جامعه، که چرا باید با استکبار مبارزه کرد، گفت: آنهایی موافق رابطه با آمریکا و مخالف استکبار ستیزی هستند ادعا می‌کنند که چرا باید فرهنگ مقابله داشته و با استکبار سرشاخ شویم ،حال این ملت هستند که از شما غافلان می‌پرسند که مگر در رفتار مستکبرانه آنها چیزی عوض شده و از جنایت خود پشیمان شدند و آیا نشانه‌های آشتی با ملت‌ها را در رفتار آنها دیدید که چنین مدعی هستید.
 
وی افزود: هرچه زمان می‌گذرد شاهد خیانت بیشتر، تجاوز بیشتر و زیر سلطه بردن مظلومان بیشتری ازسوی این مستکبران هستیم.
 
کتابچی بیان داشت: مبارزه با استکبار یعنی ملت ما زنده است و از مصالح خود دفاع می‌کند، این ملت در طول سه دهه قدرتمندانه در مقابل استکبار ایستاد.
 
وی خاطرنشان کرد: مرگ بر آمریکا با خون ما عجین شده و حاضر نیستیم آن را با هیچ چیز دیگر عوض کنیم تا زمانی که دشمن مکار پشت میز مذاکره می‌نشیند و از سوی دیگر لایحه تحریم سنگین را با 300 میلیارد دلار طراحی می‌کند، پس ایران نیز گزینه مرگ بر آمریکا را همیشه روی میز دارد.برگزاری همایش همایش همایش آمریکا آری؟نه همایش «رابطه با آمریکا، آری؟ نه؟»

تمدید مهلت ثبت نام در سومین جشنواره دانشجویی ابن سینا

فراخوان مجله علمی تحقیقاتی و پژوهشی علوم انسانی اسلامی

برترین‌های نوآوری‌ محصول شرکتهای ایرانی در سال 1395

برگزاری همايش رايگان «انتخاب خردمندانه» در دانشگاه اصفهان

برگزاری همایش نشریات دانشجویی در واحد تبریز

اجاره سالن همایش و سمینار جهت موسسات آموزشی

سمینار تحلیل صنایع منتخب در بورس بعد از مذاکرات 1+ 5 (مجتمع فنی تهران)

نخستین سمینار تخصصی گروه مهندسی عمران، معماری و شهرسازی دانشگاه فنی و مهندسی بوئین زهرا

سومین رویداد ایده بازار دانشگاه امیرکبیر برای تجاری‌سازی اختراعات

مقاله استاد دانشگاه خراسان شمالی به همایش بین المللی توسعه ارائه شد

همایش ملی سبک‌های زندگی واحد علوم و تحقیقات دانشگاه آزاد

شانزدهمین همایش کتاب سال حوزه با معرفی آثار برتر

کارگاه ضیافت اندیشه دانشگاه علوم پزشکی شاهرود

همایش ملی سبک زندگی حضرت معصومه (س) دانشگاه آزاد

نشست چالش های فراروی رشته مطالعات زنان در دانشگاه آزاد

اخبار روزنامه ها