ایرانیان رقبای جدید آمریکا و آلمان در صنعت رباتیک

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگیارسال شده در   03 تیر 1391-23 June 2012بازدید 1283ایرانیان رقبای جدید آمریکا و آلمان در صنعت رباتیک

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری فارس: مسئول برگزاری لیگ امدادگر واقعی در مسابقات جهانی مکزیک 2012 گفت: تا چند سال گذشته صنعت رباتیک در اختیار کشورهای آمریکا و آلمان بود، اما در حال حاضر ایرانیان رقیب جدیدی برای این کشورها هستند.


گویلرمو مدینا، مسئول برگزاری لیگ امدادگر واقعی مسابقات جهانی ربوکاپ مکزیک 2012 با اشاره به حضور تیم‌های ایرانی در مسابقات جهانی ربوکاپ آن را باعث بالا رفتن سطح مسابقات عنوان و تصریح کرد: ظرف چند سال گذشته کیفیت فنی تیم‌های ایرانی پیشرفت چشمگیری داشته و کسب عناوین مختلف مسابقات ربوکاپ توسط تیم‌های ایرانی نشان دهنده پیشرفت آنان در  این لیگ است.

وی با ذکر این نکته که تا چند سال گذشته صنعت رباتیک در اختیار کشورهایی مانند آمریکا و آلمان بود، گفت: با توجه به رشد روزافزون علوم رباتیک در ایران که در حال حاضر ایرانیان رقیب جدیدی برای آمریکا و آلمان در صنعت رباتیک خواهند بود.

استاد انشگاه Panamericana Universityدر ادامه سطح مسابقات بین المللی ربوکاپ آزاد ایران 2012  را هم سطح مسابقات جهانی دانست و ادامه داد: چندین دوره است که در مسابقات ربوکاپ ایران حضور دارم و نیز در بسیاری از مسابقات جهانی ربوکاپ حاضر بوده‌ام. معتقدم مسابقات بین المللی  ربوکاپ آزاد ایران در سطح مسابقات جهانی برگزار می‌شود و سطح کمی و کیفی آن بسیار بالا است. وحضورپر شمار تیم‌های خارجی و داخلی در این مسابقات به همین دلیل است.

گویلرمیو مدینا شانس قهرمانی تیم MRL از ایران را در این لیگ بسیار بالا ذکر و عنوان کرد: تیم MRLدانشگاه آزاد اسلامی قزوین با توجه به اعتباری که در این مسابقات دارد و نیز پیشرفت چشمگیری که در ربات هایشان داده اند از امیدهای کسب قهرمانی در این لیگ به شمار می‌آیند.

وی در پایان با استقبال از تبادل اطلاعات میان دانشگاه‌های مکزیک و ایران ابراز امیدواری کرد: امیدوارم شرایطی مهیا شود که اساتید ایرانی  بتوانند در مکزیک به آموزش این علم در میان پژوهشگران مکزیکی بپردازند.

آمریکا آلمان رباتیک

گروه روش تحقیق درحسابداری ویژه دانشجویان و اساتید حسابداری در تلگرام

آغاز ثبت نام در جشنواره کانونهای فرهنگی دانشگاهها

گسترش زبان فارسی، یکی از اهداف مهم دانشگاه علامه

نقش جهاد دانشگاهی در فرهنگ‌سازی دانشگاه‌ها

برگزاری بالای صد هزار برنامه فرهنگی در دانشگاه‌ها

رشد سریع کشورهای ایران و چین در پژوهش در قاره آسیا

تسهیل خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک

فاصله زیاد دانشگاه ها و کسب و کارها در ایران

تخفیف ویژه برای دانشجویانی که با قطار به نمایشگاه کتاب می‌روند

دلیل تقلب علمی در ایران تاثیر مقالات بر جایگاه علمی افراد است

حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای شرکت‌های دانش بنیان

جزئیات جایزه مصطفی (ص) برای موسسات علمی جهانی

یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان معافیت مالیاتی می‌گیرند

ثبت پتنت خارجی و تولید اختراع مورد نیاز کشور برای تکمیل چرخه علم و فناوری دانشگاه ها

گردش مالی بالای ۸۰۰ میلیارد تومان در شرکت های دانش بنیان

اخبار روزنامه ها