حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های قرآنی با موضوع سبک زندگی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگیارسال شده در   24 اسفند 1391-14 March 2013بازدید 1076


حمایت دانشگاه آزاد اسلامی از طرح های قرآنی با موضوع سبک زندگی


رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکزی گفت، این دانشگاه از طرح های قرآنی مرتبط با موضوع سبک زندگی حمایت و پشتیبانی می کند.

پرتال دانشگاهی به نقل از ˈفردوس حاجیانˈ روز پنجشنبه به خبرنگار معارف ایرنا گفت: رییس دانشگاه آزاد اسلامی نیز ضمن حمایت از طرح های قرآنی در ارتباط با سبک زندگی، معتقد است جامعه دانشگاهی باید از نظرات علمای فاضل و اندیشمند استفاده کند زیرا نیاز کنونی جامعه علمی به علوم عقلی و علوم نقلی است.

وی پیشنهاد کرد تا یک مرکز قرآنی به نام ˈخانه قرآنˈ با همکاری جهاد دانشگاهی، خبرگزاری قرآنی ایکنا و دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران در این دانشگاه راه اندازی شود تا در ترویج و گسترش فرهنگ قرآن فعالیت های بیشتری صورت گیرد.

حاجیان تاسیس این مرکز قرآنی را هدیه دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران به جهاد دانشگاهی، ایکنا و دانشگاه آزاد اسلامی دانست و گفت: ایجاد زمینه های لازم در سبک زندگی قرآنی می تواند یکی از فعالیت های این مرکز باشد.

وی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تهران مرکز را خانه امید افرادی دانست که دغدغه فرهنگی دارند و افزود: گرچه انتظار داریم همچنان کارهای بسیاری باید انجام شود، اما بر تحقق وعده های خود پایبندیم.

عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی ضمن ارائه توضیحاتی درباره عملکرد دانشگاه آزاد اسلامی با محوریت پیامبر اعظم(ص) گفت: در شش ماه اخیر و پس از توطئه دشمنان در اهانت به ساحت مقدس رسول اکرم(ص)، کارهای صورت گرفت که می توان به اختصاص بخشی از جشنواره های سال آینده دانشکده های هنر دانشگاه آزاد اسلامی به موضوع پیامبر اعظم(ص) اشاره کرد.

وی همچنین برگزاری همایش حجاب و عترت را در این راستا دانست و گفت: در این همایش از کارشناسان دعوت کردیم تا در حوزه سیره پیامبر اعظم(ص) برای دانشجویان و اساتید دانشگاه ها آگاهی رسانی کردند.

حاجیان، برگزاری سخنرانی های ˈطیبه ماهروزادهˈ دبیر کل شبکه زنان مسلمان و استاد تعلیم و تربیت فلسفه را از دیگر برنامه های این دانشگاه دانست و گفت: برپایی کرسی های نظریه پردازی در ارتباط با فلسفه انتظار و تشویق دانشجویان، اساتید و همکاران دانشگاه آزاد برای ارائه مقالات علمی پژوهشی از برنامه هایی بود که در این زمینه صورت گرفت.

وی همچنین تقدیر از دانشگاه آزاد اسلامی در چهارمین جشنواره ملی مطالعات قرآنی دانشجویان ایران را نشانه ای از نتیجه فعالیت های فرهنگی این دانشگاه دانست.حمایت دانشگاه آزاد از طرح قرآنی دانشگاه دانشگاه آزاد

گروه روش تحقیق درحسابداری ویژه دانشجویان و اساتید حسابداری در تلگرام

آغاز ثبت نام در جشنواره کانونهای فرهنگی دانشگاهها

گسترش زبان فارسی، یکی از اهداف مهم دانشگاه علامه

نقش جهاد دانشگاهی در فرهنگ‌سازی دانشگاه‌ها

برگزاری بالای صد هزار برنامه فرهنگی در دانشگاه‌ها

رشد سریع کشورهای ایران و چین در پژوهش در قاره آسیا

تسهیل خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک

فاصله زیاد دانشگاه ها و کسب و کارها در ایران

تخفیف ویژه برای دانشجویانی که با قطار به نمایشگاه کتاب می‌روند

دلیل تقلب علمی در ایران تاثیر مقالات بر جایگاه علمی افراد است

حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای شرکت‌های دانش بنیان

جزئیات جایزه مصطفی (ص) برای موسسات علمی جهانی

یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان معافیت مالیاتی می‌گیرند

ثبت پتنت خارجی و تولید اختراع مورد نیاز کشور برای تکمیل چرخه علم و فناوری دانشگاه ها

گردش مالی بالای ۸۰۰ میلیارد تومان در شرکت های دانش بنیان

اخبار روزنامه ها