راه اندازی سامانه سراسری علمی پژوهشی طلاب خواهر

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / علمی فرهنگیارسال شده در   28 آذر 1392-19 December 2013بازدید 487راه اندازی سامانه سراسری علمی پژوهشی طلاب خواهر

شبکه علمی پژوهشی طلاب خواهر سراسر کشور با عنوان کوثرنت توسط دفتر فناوری اطلاعات حوز‌ه‌های علمیه خواهران طراحی و پیاده‌سازی شد.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از : خبرنگار مهر، سامانه کوثرنت با هدف ارتباط مستقیم طلاب خواهر و تبادل نظر در زمینه های مختلف علمی پژوهشی و اشتراک گذاری توانایی های علمی راه اندازی شده است.

این شبکه ارتباط طلبه با طلاب مرتبط را بر اساس میزان شباهت فعالیت‌های علمی پژوهشی آنها به صورت اتوماتیک فراهم می‌کند. برای مثال در هنگام انتخاب موضوع پایان‌نامه بر اساس موضوع انتخاب شده و در هنگام انتخاب واحد بر اساس درس انتخاب شده ارتباط طلبه با طلاب مرتبط به صورت اتوماتیک ایجاد می‌شود و طلاب می‌توانند گروه‌های تخصصی برای انجام امور مشترک علمی پژوهشی ایجاد کنند.

یکی دیگر از کارکردهای اساسی شبکه کوثرنت، تجمیع خدمات مربوط به طلاب است که در این راستا امکان ساخت وبلاگ از طریق سامانه کوثر بلاگ و ورود مستقیم به آن فراهم شده که به وسیله آن تمام طلاب صاحب وبلاگ می‌شوند.

امکان ورود مستقیم طلبه به سامانه آموزشی، امکان ورود مستقیم طلبه به سامانه آموزش مجازی (ویژه طلاب آموزش مجازی)، امکان ورود به سیستم فراخوان‌های پژوهشی و امکان مشاهده و ارتباط با تمام طلاب هم مدرسه، هم‌کلاس و ساکن در شهر از دیگر امکاناتی است که از طریق این سامانه فراهم شده است.

این سامانه در حال حاضر مرحله آزمایشی خود را می‌گذراند و به زودی رونمایی و بهره‌برداری رسمی می شود.سامانه علمی سامانه علمی طلاب خواهران سامانه علمی خواهران سامانه علمی و پژوهشی طلاب خواهران

گروه روش تحقیق درحسابداری ویژه دانشجویان و اساتید حسابداری در تلگرام

آغاز ثبت نام در جشنواره کانونهای فرهنگی دانشگاهها

گسترش زبان فارسی، یکی از اهداف مهم دانشگاه علامه

برگزاری بالای صد هزار برنامه فرهنگی در دانشگاه‌ها

نقش جهاد دانشگاهی در فرهنگ‌سازی دانشگاه‌ها

رشد سریع کشورهای ایران و چین در پژوهش در قاره آسیا

تسهیل خودتوانمندسازی پژوهشی و مولدسازی پژوهش‌ها با سامانه پژوهش‌کار در ایرانداک

فاصله زیاد دانشگاه ها و کسب و کارها در ایران

تخفیف ویژه برای دانشجویانی که با قطار به نمایشگاه کتاب می‌روند

دلیل تقلب علمی در ایران تاثیر مقالات بر جایگاه علمی افراد است

حمایت مالی تا 200 میلیون تومان برای شرکت‌های دانش بنیان

جزئیات جایزه مصطفی (ص) برای موسسات علمی جهانی

یک‌هزار و ۵۰۰ شرکت دانش‌بنیان معافیت مالیاتی می‌گیرند

ثبت پتنت خارجی و تولید اختراع مورد نیاز کشور برای تکمیل چرخه علم و فناوری دانشگاه ها

گردش مالی بالای ۸۰۰ میلیارد تومان در شرکت های دانش بنیان

اخبار روزنامه ها