پذيرش دانشجوي خارجي در علوم‌پزشکي تهران

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشجويان خارجیارسال شده در   10 اردیبهشت 1390-30 April 2011بازدید 2170


رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران با اشاره به بازنگري آيين نامه پذيرش دانشجوي خارجي در اين دانشگاه گفت: برنامه پذيرش دانشجويان خارجي آغاز شده است و برنامه آموزشي آنها با هماهنگي برخي از دانشگاههاي معتبر دنيا تدوين مي شود.
دکتر باقر لاريجاني در گفتگو با خبرنگار مهر افزود: دانشگاههاي خارجي تبادلات شان در امور علمي و آموزشي با کشور ما تفاوت دارد از همين رو ما دنبال حضور در عرصه آموزش پزشکي با حفظ شرايط و توجه به شرايط کشور خودمان هستيم.
وي افزود: ما در عرصه آموزش پزشکي در پرديس بين‌المللي دانشگاه فعاليت جديدي را ساماندهي کرديم و در همين راستا پذيرش دانشجوي خارجي در اين پرديس آغاز شده است.
لاريجاني گفت: براي برنامه آموزشي دانشجويان خارجي با برخي از دانشگاههاي معتبر دنيا در حال بحث و نقد و نظر هستيم که پس از به نتيجه رسيدن اعلام مي شود.
وي خاطرنشان کرد: يکي از کارهايي که در بخش آموزش پزشکي پرديس بين الملل به طور جدي پيگيري مي کنيم اين است که زبان انگليسي دانشجويان ايراني ارتقا يابد تا در کنار دانشجويان خارجي، آموزش را فعال تر کنند.
رئيس دانشگاه علوم پزشکي تهران درباره اولويت پذيرش دانشجوي خارجي از کشورهاي مسلمان منطقه گفت: در اين زمينه مذاکراتي صورت گرفته است که پس از نهايي شدن اطلاع رساني مي شود.


پذيرش دانشجوي خارجي در علوم‌پزشکي تهران
اخبار روزنامه ها