موافقت دانشگاه آزاد با تقاضای انتقالی 164 دانشجوی خارج از کشور

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشجويان خارجیارسال شده در   18 بهمن 1391-06 February 2013بازدید 1457


موافقت دانشگاه آزاد با تقاضای انتقالی 164 دانشجوی خارج از کشورمعاون آموزشی دانشگاه آزاد از موافقت این دانشگاه با تقاضای انتقالی 164 دانشجوی خارج از کشور خبرداد.


پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، حسین بلندی، معاون آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی افزود: از ابتدای سال 91 تاکنون تعداد 112 تقاضا در مقطع کارشناسی و 83 تقاضا در مقطع کارشناسی ارشد از 31 کشور دنیا برای انتقال به دانشگاه آزاد اسلامی دریافت شده است که طی جلسات متعدد و بررسی‌های کارشناسانه با درخواست 164 نفر موافقت بعمل آمد.

وی ادامه داد:‌ با درخواست تعداد 86 نفر در مقطع کارشناسی و تعداد 75 نفر در مقطع کارشناسی ارشد و مجموعاً 164 نفر برای واحدهای دانشگاهی خارج از استان‌های تهران و البرز موافقت شده است.

گفتنی است، از کشورهای ایتالیا، بلژیک،‌ غنا، ترکیه،‌ ارمنستان، قبرس، آمریکا، نروژ، هلند، آلمان،‌ چین، هند، کانادا، سوریه، تاجیکستان، فرانسه، روسیه، امارات، بلاروس،‌ مجارستان، انگلستان،‌ بنگلادش، اتریش، ونزوئلا، پاکستان، تایلند، روسیه، مالزی، اوکراین،‌ فیلیپین و سوئد تقاضای انتقال به دانشگاه آزاد اسلامی ارسال شده است.
دانشجویان خارجی تقاضای انتقالی تحصیل در ایران دانشگاه دانشگاه آزاد
اخبار روزنامه ها