ارائه تسهیلات به دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های ممتاز

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشجويان خارجیارسال شده در   11 تیر 1392-02 July 2013بازدید 2790ارائه تسهیلات به دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های ممتاز

معاون پشتيباني و مديريت منابع و سرپرست امور دانش آموختگان سازمان اموردانشجويان گفت: تسهيلات جديد به دانشجوياني كه از دانشگاه هاي A و B جهان فارغ التحصيل مي شوند ارائه مي شود.

به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از مهر، دكتر محمدحسین مجلس آرا گفت: در آیین نامه جدید ارزشیابی دانشگاه‌هاي جهان دانشجویان بعد از فارغ التحصیلی از گروه A و B فقط بررسی شکلي می شوند، یعنی بررسی فناوری به آن معنا در خصوص دانشجویان فارغ التحصیل A و B صورت نمی گیرد.

وی افزود: ضمنا این دسته‌بندی به ما ایده می دهد که اگر دانشجویان بخواهند بورس شوند فقط در گروه دانشگاه های A و B بورس شوند.

معاون پشتيباني و مديريت منابع و سرپرست امور دانش آموختگان سازمان اموردانشجويان در خصوص تسهیلات در نظر گرفته شده برای دانشجویان فارغ التحصیل از دانشگاه های   Aو B افزود: شاید این فارغ التحصیلان در اولویت استخدامی قرار گرفته و یا امتیازهایی چون پرداخت وام برای آنها قائل شویم.

وي افزود: همچنین به دانشجویان گروه ضعیف دانشگاه های جهان هم هشدار داده می شود که مدارک این دسته از دانشجویان تحت شرایط ارزیابی می شود و این امر به دلیل این است كه استقبال کمتری از دانشگاه های ضعیف برای ادامه تحصیل در ایران به وجود آی


دانشجویان ممتاز ارائه تسهیلات به دانشجویان ممتاز تسهیلات دانشجویان ممتاز
اخبار روزنامه ها