پذیرش دانشجویان خارجی در دانشکده دندانپزشکی همدان

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / دانشجويان خارجیارسال شده در   04 مهر 1392-26 September 2013بازدید 844پذیرش دانشجویان خارجی در دانشکده دندانپزشکی همدان

رییس دانشکده دندانپزشکی همدان گفت: درصد قبولی دستیاران دندانپزشکی معرفی شده به بورد در سال‌ جاری 90 درصد است.به گزارش پرتال دانشگاهی به نقل از  سرویس دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه همدان، دکتر محسن دالبند با اشاره به مراحل دریافت درجه تخصص در دندانپزشکی، اظهارکرد: هر دندانپزشک بعد از گذراندن مرحله تخصصی موظف است در دو روز و در دو مرحله در امتحانات کتبی و آزمون شفاهی شرکت کند.

وی با بیان اینکه آزمون شفاهی امسال دندانپزشکی به صورت آسکی بود، افزود: قبولی کتبی دانش‌آموختگان امسال 100 درصد و قبولی کتبی و شفاهی 90 درصد بود.

وی با بیان اینکه در سال تحصیلی جدید دانشجوی خارجی در این دانشگاه پذیرش می‌شوند، گفت: در حال مذاکره با کشور‌های اطراف مانند اقلیم کردستان عراق و تاجیکستان هستیم تا دانشجوی خارجی جذب کنیم.

دالبند با اشاره به اینکه کشور ما از لحاظ امکانات آموزشی و برخورداری از متخصصان توانمند در شرایط مطلوب قرار دارد، اظهارکرد: مسائل فرهنگی و رفاهی، اجتماعی، سیاسی و فرهنگی دانشجویان مورد توجه است تا آنان به بالندگی برسند.

وی با تأکید بر فراهم بودن امکانات آموزشی و تحقیقاتی، تصریح کرد: باید انگیزه‌ دانشگاهیان قوی‌تر شود تا افراد با شرایط بهتری ادامه تحصیل دهند.

وی با اشاره به راه‌اندازی کلینیک ویژه دندانپزشکی گفت: کلینیک ویژه دندانپزشکی بزودی بیمار می‌پذیرد و هم‌اکنون در حال تعیین کارکنان و عقد قرارداد با برخی شرکت‌ها هستیم.


پذیرش دانشجوی خارجی در کشور پذیرش دانشجو برای تحصیل در کشور آمار دانشجویان خارجی کشور پذیرش دانشجوی دندانپزشکی در همدان
اخبار روزنامه ها