توزیع مستند ظهور به دانشگاهها رسید/ ماهیت توزیع‌کنندگان را نمی‌دانیم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   30 فروردین 1390-19 April 2011بازدید 1450


توزیع مستند ظهور به دانشگاهها رسید/ ماهیت توزیع‌کنندگان را نمی‌دانیم
سطح توزیع سی دی "ظهور نزدیک است" به گفته معاون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور به فضاهای دانشگاهی نیز رسیده است.

حسین امانلو در گفتگو با خبرنگار مهر در این باره با بیان اینکه سی دی "ظهور نزدیک است" در دانشگاهها توزیع داشته است، گفت: تا آنجا که می دانیم توزیع این سی دی در بین دانشجویان دانشگاههای استان همدان صورت گرفته است.

معاون فرهنگی بسیج دانشجویی دانشگاههای کشور افزود: همچنین دانشجویان از دو دانشگاه تهران نیز از توزیع این مستند خبر داده اند به هر حال دانشجویان از هر کجا که درباره اقدام عده ای به توزیع این سی دی خبر می دادند، ما تأکید داشتیم که این افراد را از توزیع منع کنند و این مستند را تأیید نکنند.

امانلو درباره ماهیت عوامل توزیع کننده مستند "ظهور نزدیک است" در برخی دانشگاهها گفت: این موضوع مربوط به ایام قبل از تعطیلات نوروزی بود ماهیت عوامل توزیع را هم خبر نداریم اما اصل قضیه از نظر ما قابل تأیید نیست.

وی از برنامه هایی نظیر همایش بزرگ مهدی یاوران در جمکران و انتشار ویژه نامه ها و نشریات در زمینه ظهور از سوی بسیج دانشجویی به عنوان برخی برنامه های این تشکل دانشجویی برای تبیین ظهور برای دانشجویان خبر داد.

به گزارش مهر، مستند "ظهور نزدیک است" که در سطحی وسیع در جامعه توزیع شده است مورد انتقاد شخصیت ها و مراکز دینی اعم از مراجع عظام تقلید و حوزه علمیه قم قرار گرفته است.


توزیع مستند ظهور دانشگاهها
اخبار روزنامه ها