شكست دوباره رسانه‌های بيگانه برای التهاب‌آفرينی در دانشگاه‌ ها

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   26 اردیبهشت 1390-16 May 2011بازدید 1140


دانشگاه همچنان زنده است؛
شكست دوباره رسانه‌های بيگانه برای التهاب‌آفرينی در دانشگاه‌ ها

پرتال دانشگاهی کشور : علي‌رغم تبليغات گسترده رسانه‌هاي بيگانه براي ايجاد التهاب در روز 25 ارديبهشت، دانشگاه‌هاي كشور ديروز در فضايي آرام به فعاليت روزانه خود پرداختند.

به گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاري فارس، رسانه‌هاي معاند نظام اسلامي همانند بي.بي.سي. فارسي، صداي آمريكا، سايت صهيونيستي بالاترين و . . . از يك ماه پيش با تبليغات گسترده اعلام كردند كه دانشجويان دانشگاه‌هاي كشور در روز 25 ارديبهشت دست به اعتصاب سراسري بزنند و در اعتراض به فضاي بسته سياسي دانشگاه‌ها كلاس‌هاي درس خود را تعطيل كنند.

در اين ميان شبكه‌هاي اجتماعي فيس‌بوك و . . . با همراهي اين رسانه‌هاي معاند تبليغات گسترده‌اي را براي ملتهب كردن فضاي دانشگاه‌ها در دستور كار خود قرار دادند.

اين سايت‌هاي خبري با شيوه جنگ رواني حتي نامه‌ها و بيانيه‌هايي را به دروغ و به نقل از انجمن اسلامي دانشجويان چند دانشگاه بزرگ كشور در رسانه‌هاي خود درج كردند تا اين‌گونه القا كنند كه تشكل‌هاي دانشجويي درون دانشگاه‌ها نيز حامي اين جريان هستند.

در اولين اقدام و يك هفته پيش از 25 ارديبهشت، دبير انجمن اسلامي دانشگاه تهران در مصاحبه با سايت خبري آينده اعلام داشت كه انجمن اسلامي دانشجويان دانشگاه تهران در روز 25 ارديبهشت هيچ برنامه‌اي نخواهد داشت.

همچنين برخي از فعالان سياسي در دانشگاه علم و صنعت در صفحات فيس‌بوك خود اعلام داشتند كه هيچ برنامه‌اي را براي روز 25 ارديبهشت در دانشگاه علم و صنعت نخواهند داشت.

روز گذشته دانشگاه‌هاي كشور و به خصوص دانشگاه‌هاي بزرگ تهران فضاي كاملاً آرامي را سپري كردند و تنها حدود 15 نفر از حاميان فتنه سبز در دانشگاه آزاد واحد علوم و تحقيقات مقابل دانشكده علوم‌ انساني اين دانشگاه قصد برپايي تجمع غيرقانوني داشتند كه با توجه به عدم استقبال دانشجويان در اقدام خود ناكام ماندند.

به هر حال با توجه به تبليغات گسترده رسانه‌هاي مخالف نظام اسلامي، روز گذشته دانشگاه‌هاي كشور بدون هيچ‌گونه تعطيلي كلاس و تجمع غيرقانوني به فعاليت عادي و روزانه خود پرداختند و دشمنان نظام اسلامي بار ديگر در جهت ايجاد فضاي رسانه‌اي منفي عليه انقلاب اسلامي ايران با شكست روبه‎رو شدند.

آنچه مشخص است دشمنان نظام اسلامي و رسانه‌هاي حامي‎شان به خوبي مي‌دانند كه فضاي كنوني ايران اسلامي كاملاً آرام است و در داخل كشور رغبتي براي ايجاد التهاب و هياهو وجود ندارد، بنابراين اين بار خود وارد عمل شدند و دست به تبليغات گسترده براي ايجاد التهاب در روز 25 ارديبهشت در دانشگاه‌ها زدند اما با بي‌ميلي و عدم استقبال حاميان خود در كشور مواجه شدند.

نكته جالب توجه اين است كه رسانه‌هاي ضدانقلاب و ديگر شبكه‌هاي اجتماعي از روز گذشته تاكنون سكوت مرگ‌باري را آغاز كرده و هيچ‌گونه خبري از فراخوان رسانه‌اي خود روي تلكس خبري‌شان مخابره نكرده‌اند.


شكست دوباره رسانه‌های بيگانه التهاب‌آفرينی دانشگاه ‌ها

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها