جاسبی خطاب به روسای واحدها: طوری کار کنید که تا آخر عمر رئیس بمانید!

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   30 اردیبهشت 1390-20 May 2011بازدید 1159


جاسبی خطاب به روسای واحدها: طوری کار کنید که تا آخر عمر رئیس بمانید!


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به روسای واحدها و مراکز دانشگاه آزاد گفت: اینکه هر روز در رسانه ها خبری در ارتباط با دانشگاه آزاد اسلامی می رسد شما را نگران نکند هر اتفاقی که می خواهد بیفتد آن طور کار کنید که تا 50 سال دیگر رئیس باشید و حتی تا آخر عمر هم بتوانید در این سمت بمانید.
به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله جاسبی امروز چهارشنبه در شصت و سومین اجلاس شورای مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی و سالروز بیست و نهمین سالگرد تاسیس این دانشگاه با بیان این مطلب اضافه کرد: شما روسا و مسئولان واحدها و مراکز دانشگاه آزاد اسلامی آینده نگر باشید. تزلزل به خود راه ندهید و حتی اگر در رسانه ها درباره دانشگاه آزاد دعوا هم شد شما اصلا نگران نباشید.

وی افزود: این تغییر و تحولات هیچ تاثیری بر روند تکاملی دانشگاه آزاد ندارد زیرا دانشگاه آزاد اسلامی هم اکنون بخشی از تاریخ انقلاب اسلامی است.

جاسبی خطاب به روسای مراکز این دانشگاه تاکید کرد: در این حوزه باید عشق را به عقل ترجیح دهیم هر اتفاقی که می خواهد بیفتد آن طور کار کنید که تا 50 سال دیگر رئیس باشید و حتی تا آخر عمر هم بتوانید در این سمت بمانید.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخنان خود خطاب به روسای مراکز و واحدهای دانشگاه آزاد در ارتباط با آخرین وضعیت افزایش شهریه ها تاکید کرد: اصلا انتظار نداشته باشید که شهریه ها افزایش یابد. ما در این زمینه باید توان مردم را در پرداخت شهریه دانشگاهها در نظر بگیریم.

جاسبی در ارتباط با افزایش منابع درآمد به منظور جبران هزینه های دانشگاه بر اساس قانون هدفمندی یارانه ها گفت: هزینه های دانشگاه باید از طریق برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت که بخشنامه آن به زودی صادر می شود، مدیریت شود.

وی افزود: این دوره های آموزشی در تمامی مراکز دولتی و خصوصی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار خواهد شد و در صورتی که این دوره ها را برگزار کنیم درآمدی در حدود 100 میلیارد تومان خواهیم داشت.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سخنان خود همچنین به طرح های پژوهشی درآمدزا نیز اشاره کرد و آن را یکی دیگر از منابع درآمدزایی دانشگاه آزاد اسلامی دانست.

جاسبی در ارتباط با برخی شایعات در خصوص افزایش 50 تا 60 درصدی هزینه های دانشگاه آزاد اسلامی برای جدیدالورودهای مهرماه 90 تصریح کرد: همان طور که قبلا گفتم دانشگاه آزاد اسلامی به هیچ عنوان شهریه ها را در ترم جدید افزایشی نخواهد داد


جاسبی خطاب به روسای واحدها طوری کار کنید که تا آخر عمر رئیس بمانید

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها