ترور روزگذشته يكي‌از نخبگان نمونه‌اي از سطح دشمني آمريكا با ايران است

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   02 امرداد 1390-24 July 2011بازدید 1914


به گزارش خبرنگار پارلماني خبرگزاري فارس، علي لاريجاني رئيس مجلس شوراي اسلامي صبح امروز (يك‌شنبه) در نطق پيش از دستور خود در صحن مجلس با تسليت شهادت چند تن از نيروهاي سپاه قم اظهار داشت: شهادت سلحشوران لشكر عليّ‌بن ابي‌طالب سپاه قم در مصاف با ضدانقلاب آمريكايي "پ.ك.ك. " را به مردم عزيز و خانواده‌هاي آنها تبريك و تسليت مي‌گويم و از خداوند متعالي آرزوي علو درجات براي آن عزيزان را دارم.

وي افزود: امروز ماجراجويي‌هاي آمريكا در منطقه نفس‌هاي آخر خود را مي‌زند و به همين دليل دست به دامن گروه‌هاي تروريستي شده‌اند كه ناكامي‌هاي خود را سرپوش گذارند.

رئيس مجلس شوراي اسلامي ادامه داد: همگان مي‌دانند اين گونه عمليات بمب‌گذاري در جاده هيچ ارزش نظامي ندارد، پس بايد علت آن‌ را در موضوعات ديگري دانست كه همان فضاسازي رسانه‌‌اي براي ترميم ژست شكست خورده آمريكا در منطقه است.

لاريجاني اضافه كرد: اما اين تاكتيك‌هاي منسوخ علاوه بر اينكه ارزش شعارهاي مبارزه با تروريسم آمريكا را به خوبي نمايان مي‌كند كه چقدر مضحك است، لكن جانب ديگري نيز دارد كه بايد اين گروهك آمريكايي به آن توجه كنند.

وي با بيان اينكه اگر اين گروهك مايلند همچنان در اجراي اميال آمريكا زندگي كنند، بدانند كه با روزگار ديگري مواجه مي‌شوند و بازي را تمام‌شده بدانند، تصريح كرد: نيروهاي جان بر كف سپاه در هر كجا كه آنها باشند، استقرار را از آنها خواهند گرفت لذا بايد تكليف خود را روشن كنند چرا‌كه حضور در اين منطقه براي "پ.ك.ك. " با نوكري آمريكا ديگر مجال خود را از دست داده است.

رئيس قوه مقننه كشور همچنين خاطرنشان كرد: اقدام تروريستي آمريكايي‌ صهيونيستي روز گذشته‌اي كه يكي از نخبگان كشور را هدف‌گيري كرد، نمونه ديگري است كه سطح دشمني آمريكا را نشان مي‌دهد.

لاريجاني در ادامه گفت: با اين حساب آمريكايي‌ها اين‌گونه اقدامات را در آرايش مديريت جهاني كذايي خود مباح مي‌دانند لذا به عواقب آن خوب انديشه كنند، همچنين لازم است نيروهاي امنيتي كشور با همت قوي‌تري پاسخ اين شرارت‌ها را بدهند تا حريف متوجه حد و اندازه خود بشود.

وي در پايان تاكيد كرد: مجلس شوراي اسلامي از اقدامات پرصلابت سپاه پاسداران در سركوب نيروهاي ضدانقلاب آمريكايي "پ.ك.ك. " تشكر مي‌كند و از آنها مي‌خواهد تا ريشه‌كني اين مزدوران آمريكايي مجدّانه تلاش كنند.

به گزارش فارس، پس از پايان سخنان علي لاريجاني، نمايندگان مجلس در حمايت از اين سخنان شعار "الله اكبر "، "مرگ بر آمريكا " و "مرگ بر اسرائيل " سر دادند.


ترور

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها