استاد قلابی که در دانشگاه علمی کاربردی آزاد و پیام نور تدریس می کرد !

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   24 امرداد 1390-15 August 2011بازدید 3402


استاد قلابی که در دانشگاه علمی کاربردی آزاد و پیام نور تدریس می کرد !

متهمي كه با جعل مدرك در دانشگاه‌هاي شهرستان اسلام‌ آباد غرب كرمانشاه اقدام به تدريس ميكرد و در اين مدت دختران دانشجو را نيز اغفال كرده بود، توسط پليس آگاهي دستگير و روانه زندان شد.
به گزارش پرتال دانشگاهی کشور به نقل از پايگاه اطلاع‌رساني پليس، متهمي به نام "‌ياسر‌ " كه داراي مدرك ديپلم ردي بود و با جعل مدرك كارشناسيارشد در دانشگاه‌هاي علمي كاربردي، دانشگاه آزاد اسلامي و پيام نور واحدهاي شهرستان اسلام‌آباد غرب اقدام به تدريس مي‌كرد، توسط پليس بازداشت شد.
براساس اين گزارش، متهم با شيوه‌هاي خاصي اقدام به اغفال دو نفر از دانشجويان كرده و با جعل شناسنامه آنها را به عقد دائم خود درآورده و با آنها ازدواج كرده است.
اين گزارش مي‌افزايد: مادر و خواهر متهم در امر ازدواج و فريبكاري، وي را مورد پشتيباني قرار داده‌اند.
اين گزارش تصريح مي‌كند: مادر و خواهر متهم طي يك عمليات پليسي دستگير و براي بازجويي به اداره مبارزه با جرائم اقتصادي، جعل و كلاهبرداري پليس آگاهي منتقل شدند.
اين گزارش خاطر‌نشان مي‌كند: متهم به اتهام كلاهبرداري، جعل، سرقت و فريب در ازدواج روانه زندان مركزي كرمانشاه شد و براي همدستان وي نيز قرار وثيقه صادر شد.
گفتني است؛ مسئولان دانشگاه نيز از متهم اعلام شكايت كرده بودند.
ماموران اداره آگاهي شهرستان اسلام‌آباد غرب، متهم را در شهرستان تهران دستگير و براي بازجويي به اداره آگاهي كرمانشاه منتقل كردند.


استاد قلابی که در دانشگاه علمی کاربردی آزاد پیام نور تدریس می کرد !
اخبار روزنامه ها