نخبگان کشور با قاطعیت راه شهید احمدی‌روشن را ادامه می‌دهند

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   25 دی 1390-15 January 2012بازدید 1145نخبگان کشور با قاطعیت راه شهید احمدی‌روشن را ادامه می‌دهند

پرتال دانشگاهی کشور به نقل از خبرگزاری فارس: معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با صدور بیانیه‌ای ترور شهید مصطفی احمدی‌روشن را به جامعه علمی کشور تبریک و تسلیت گفت.
معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان با صدور بیانیه‌ای، شهادت مهندس مصطفی احمدی‌روشن از دانشمندان جوان هسته‌ای کشور و معاون بازرگانی سایت هسته‌ای را به بازماندگان داغدار، جامعه علمی، دانشگاهی و نخبگان کشور تبریک و تسلیت گفت.

در این بیانیه ضمن محکومیت این جنایت ضدانسانی که به شهادت یکی از سرمایه‌های علمی کشور ایران اسلامی انجامید، آمده است: اهریمنان زشت‌خو و تاریک‌اندیش، هماره می‌کوشند تا با شهادت انسان‌های شایسته، جامعه بشری را از برکت حضور آنها محروم کند اما تاریخ و به ویژه نهضت الهی حضرت امام حسین(ع) ثابت کرده است که نمی‌توان مردان خدا را از حافظه تاریخ زدود و زشت‌کاران را به زندگی و زیست آدمی تحمیل کرد.

شهادت دریغ‌انگیز مهندس مصطفی احمدی‌روشن که یکی از فرزندان برومند میهن عزیز به شمار می‌رفت، یکی از رفتارهای اهریمنان ضدعلم و دانش است که بی‌گمان آنها را به هدف‌های شوم و تاریک خود نخواهد رساند. همچنان که شهادت دانشمندان شهید علی‌محمدی، شهریاری، رضایی‌نژاد و کاروان علم و دانش ایران را از حرکت بالنده خویش باز نداشت و خون این جوان دانشمند و نخبه نیز همراه با دریغ و تأثری که بر جای می‌گذارد، بوستان علم و معرفت در جای جای کشور را بارور خواهد ساخت.

معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری و بنیاد ملی نخبگان شهادت مهندس مصطفی احمدی‌روشن را به پیشگاه با عظمت حضرت حجت ابن الحسن(عج)، رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، ملت شهیدپرور و خانواده گران‌قدر این شهید و نیز جامعه علمی و نخبگان کشور تسلیت می‌گوید و از مسئولان امنیتی کشور می‌خواهد با شناسایی و معرفی عاملان این جنایت، اندکی از آلام مردم و خانواده علمی کشور و نیز خانواده شهید مهندس مصطفی احمدی‌روشن را التیام بخشد.

دشمنان باید تاکنون دریافته باشند که رفتارهای تروریستی هدفمند آنها نمی‌تواند در روند و فرایند علمی ایران و دانشمندانش خلل و شکست ایجاد کند و اطمینان داریم نخبگان میهن اسلامی راه علمی این شهید علمی کشورمان را ادامه داده و اجازه نخواهد داد با از دست دادن این دانشمند برجسته پرچمی که افراشته است بر زمین بماند.


نخبگان کشور قاطعیت شهید احمدی‌روشن ادامه

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها