تهدید برخی مدیران دانشگاه آزاد از سوی جاسبی

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   27 بهمن 1390-16 February 2012بازدید 2495تهدید برخی مدیران دانشگاه آزاد از سوی جاسبییک منبع آگاه در دانشگاه آزاد گفت: برخی معاونان و مدیران دانشگاه آزاد که طی هفته های اخیر با برنامه های رئیس سابق همراهی نکردند از سوی جاسبی و نزدیکانش تهدید به عزل و اخراج شده اند.

یک منبع آگاه در گفتگو با مهر، گفت: از زمان انتخاب فرهاد دانشجو به عنوان رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی، تعداد معدودی از مدیران و معاونان این دانشگاه در جلسات شورای هفتگی دانشگاه آزاد شرکت نمی کنند که همین امر موجبات تهدید به عزل و اخراج آنان را از سوی جاسبی فراهم کرده است.

به گفته این منبع آگاه، جاسبی و نزدیکانش در تلاش هستند برای جلسه آینده شورای دانشگاه آزاد که قرار است شنبه هفته آینده برگزار شود با فشار و تهدید این تعداد معدود را راضی کنند تا در جلسه حضور یابند.

وی در ادامه گفت: شنیده شده یکی از معاونان جاسبی صراحتاً در جلسه ای اظهارداشته که برگزاری جلسات شورای دانشگاه به ریاست جاسبی غیر قانونی است و وی به همین دلیل حاضر به شرکت در این جلسات نیست. در حال حاضر اختلافات داخلی در دانشگاه آزاد به اوج خود رسیده، به طوریکه بخش هایی از این دانشگاه زیر بار بخشنامه های جاسبی و مصوبات شورای این دانشگاه نمی روند.

وی اظهار داشت: این در حالیست که اکثر مدیران نزدیک به جاسبی، هنوز وی را به عنوان رئیس دانشگاه قبول دارند به طوریکه در رسانه های دانشگاه آزاد هنوز از جاسبی با عنوان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی یاد می شود و تمامی اخبار، اطلاعیه ها، پیامها و آگهی های درج شده از طرف جاسبی با عنوان رئیس منتشر می شود.

وی افزود: نکته جالب این است که روز دوشنبه هفته جاری نیز دور سوم جلسات هیات امناهای استانی به ریاست جاسبی با حضور اعضای هیات امنای قم برگزار شده است و در این جلسه باز هم برخی اعضا و مدیران دانشگاه شرکت نداشتند.


مدیران دانشگاه آزاد جاسبی

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها