دعوت دانشگاهیان دانشگاه جامع از مردم و دانشگاهیان برای حضور در انتخابات

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   11 اسفند 1390-01 March 2012بازدید 1043دعوت دانشگاهیان دانشگاه جامع از مردم و دانشگاهیان برای حضور در انتخابات


دانشگاهیان دانشگاه جامع علمی کاربردی طی بیانیه‌ای آحاد ملت شریف ایران اسلامی، به ویژه جامعه دانشگاهی کشور را به حضور پرشور و گسترده در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی دعوت کردند.
به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی به مناسبت انتخابات نهمین دوره مجلس شورای اسلامی بیانیه‌ای صادر کرده است، در این بیانیه آمده است: " تاریخ سی‌و‌سه ساله انقلاب اسلامی ایران، سرشار از حماسه‌آفرینی و افتخارات ملی است. بیش از سه دهه است که میهن اسلامی، شاهد غرور‌آفرینی این ملت غیور و فهیم است. ملتی که همواره قدر موقعیت‌های ارزشمندی را که به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران مهیا گشته است، دانسته‌ و هر روز، برگی دیگر بر دفتر افتخارات خود می‌افزاید.

در این میان، حضور در پای صندوق‌های رأی و تثبیت حق تعیین سرنوشت، از بارزترین وجهه‌های بصیرت و آگاهی این مردم بوده و باور داریم که بار دیگر شاهد حضوری گسترده و تحسین‌برانگیز در روز 12 اسفند‌ماه، روز انتخابات مجلس شورای اسلامی خواهیم بود. حضوری که جلوه اتحاد آحاد امت و طیف‌های مختلف سیاسی و اجتماعی کشور از یک سو، و موجب سرافکندگی و انشقاق دولت‌های استکباری و مستبد، از سوی دیگر، خواهد بود.

حق رأی، تنها یک حق نیست، بلکه یک تکلیف است برای هر شهروند ایرانی.

مشارکت در اداره امور سیاسی، اجتماعی... جامعه از طریق رأی و انتخاب نامزد اصلح برای حضور در خانه ملت، بیش از هرچیز دیگری، نشانه رشد و بالندگی سیاسی جامعه است. از یاد نبریم که بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی، در مورد انتخابات فرمودند: "این وظیفه‌ای است الهی و وظیفه‌ای است ملی و وظیفه‌ای است انسانی"

در عرصه حساس کنونی که جوانان و دانشمندان فرهیخته کشور، قله‌های پیشرفت و ترقی را به ویژه در عرصه فنآوری و کسب علوم جدید، درهم‌ می‌نوردند حضور همه‌جانبه ملت عزیز در عرصه انتخابات، بیش از پیش، این بنیان استوار نظام اسلامی را مستحکم‌تر می‌سازد. تردیدی نیست که نظام سلطه جهانی هرگز تاب دیدن سربلندی و استقلال ایران اسلامی را نداشته و نخواهد داشت و البته که خواهان حضور کمرنگ مردم ایران در عرصه تعیین سرنوشت خویش است. اما تاریخ انقلاب اسلامی نشان داده است که این ملت آزاده، با تأسی از اندیشه‌های امام راحل و راهبردهای حکیمانه رهبر فرزانه خود، هرگز عرصه انتخابات را خالی نگذاشته،‌ علاوه بر آفرینش دوباره حماسه حضور، در انتخاب بهترین گزینه‌های ممکن نیز دقت لازم را مدنظر خواهند داشت، چراکه به فرموده حضرت امام(ره) « مجلس، عصاره فضائل ملت است.»

مسئولان، دانشجویان، مدرسان و کارکنان دانشگاه جامع علمی‌ کاربردی، ضمن بزرگداشت یاد و خاطره شهدای عزیز و میثاق دوباره با ارزش‌های انقلاب اسلامی و حضرت امام خمینی (ره) و تجدید بیعت با رهبر عظیم‌الشان انقلاب، آحاد ملت شریف ایران اسلامی، به ویژه جامعه دانشگاهی کشور را به حضور پرشور و گسترده در نهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخاب اصلح، دعوت می‌کنند.
دانشگاهیان دانشگاه جامع دانشگاهیان انتخابات

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها