قلاده‌هاي طلااكران شود ، در دانشکده را تخته ميكنم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   05 اردیبهشت 1391-24 April 2012بازدید 3264
قلاده‌هاي طلااكران شود ، در دانشکده را تخته ميكنممسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران با اشاره به روند در خواست مجوز از سوي اين تشكل دانشجويي براي اكران فيلم قلاده هاي طلا از دروغگويي مسئولان دانشگاه تهران ابراز تاسف كرد.

سيد محسن ميرحاجي در گفت‌وگو با خبرگزاري دانشجو، ضمن انتقاد شديد از سخنان معاونت فرهنگي اين دانشگاه در خصوص اعتراض بسيج دانشجويي نسبت به عدم ارائه مجوز اكران فيلم قلاده‌هاي طلا در اين دانشگاه گفت: اگر آقاي سيف از عملكرد بسيج دانشجويي دانشگاه تهران ابراز تعجب مي‌كند ما نيز از دروغ‌گويي مسئولين اين دانشگاه ابراز تعجب و تاسف مي‌كنيم.

وي ضمن اشاره به روند طي شده درخواست مجوز براي اكران فيلم قلاده‌هاي طلا از طرف اين تشكل دانشجويي يادآور شد:‌ بسيج دانشجويي اولين درخواست مجوز خود را براي اكران فيلم قلاده‌هاي طلا روز ۱۷ فروردين ماه به معاونت فرهنگي ارائه داد كه نامه بسيج در سيكل اداري گم شد.

اين فعال دانشجويي با تاكيد بر اينكه پس از اين مسئله بسيج دانشجويي دو بار اقدام به درخواست مجوز براي اكران اين فيلم نمود خاطر نشان كرد: براي بار دوم خود بنده نزد آقاي سيف رفتم و ايشان قول مساعدت براي اكران اين فيلم را داد.

ميرحاجي با بيان اينكه پس از اين مسئله مطلع شديم كه آقاي رهبر، رئيس دانشگاه مخالف اكران اين فيلم در دانشگاه تهران است گفت: يكي از مسئولان فرهنگي دانشگاه كه مسئول صدور مجوز برنامه‌هاست به ما اعلام كرد اگر شوراي فرهنگي تشكيل شود سه فرد از جمله مسئول نهاد رهبري دانشگاه، معاونت فرهنگي و رئيس دانشگاه بايد نظر خود را در خصوص آن برنامه اعلام كنند كه البته به گفته وي معاونت فرهنگي و مسئول نهاد موافقت خود را براي اكران اين فيلم اعلام كرده اما آقاي رهبر مخالف اكران فيلم بوده است.

مسئول سياسي بسيج دانشجويي دانشگاه تهران با بيان اينكه ما همان روز نزد آقاي رهبر رفتيم گفت: ايشان در آن ديدار به ما عنوان كرد «بنده مصلحت نمي‌دانم اين فيلم را در دانشگاهم پخش كنند و دانشگاه من سينما نيست».

اين فعال دانشجويي ضمن توصيه اي به آقاي سيف مبني بر اينكه بهتر است حق‌گرا باشيد و حرف‌هايي را كه ديگران به شما مي‌گويند تكرار نكنيد گفت: جلسات شوراي فرهنگي بعضا چند ماه در ميان در دانشگاه تهران برگزار مي‌شود و از اواخر اسفند ماه تا به حال جلسه شوراي فرهنگي برگزار نشده است.

وي با بيان اينكه در اين مدت همه تشكل‌ها و حتي بسيج برنامه‌هايي را برگزار كرده است گفت: برنامه‌هاي برگزار شده همه قانوني و با مجوز رسمي معاونت فرهنگي دانشگاه بوده است.

ميرحاجي با تاكيد بر اينكه معتقديم مسئولان دانشگاه به دليل مخالفت رئيس دانشگاه با اكران اين فيلم بسيج دانشجويي را در روند بوروكراسي اداري قرار دادند تاكيد كرد: مدارك و مستندات روند طي شده و اين سخنان موجود است و بسيج دانشجويي هر جا لازم باشد آن را ارائه مي كند.

اين فعال دانشجويي در انتها تاكيد كرد: آقاي رهبر مخالف اكران اين فيلم در دانشگاه بوده است و عنوان كرد هر دانشكده اي بخواهد اين فيلم را اكران كند، در آن را تخته مي كنم.


قلاده‌هاي طلا اكران دانشکده دانشگاه تهران

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها