توزیع فیلم ترویج همجنس‌گرایی در یک دانشگاه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   08 اردیبهشت 1391-27 April 2012بازدید 5652
توزیع فیلم ترویج همجنس‌گرایی در یک دانشگاه


به گزارش خبرنامه دانشجویان ایران، از دانشگاه های مختلف خبرهایی بدست آمده است:

توزیع فیلم ترویج همجنسگرایی در دانشگاه تربیت مدرس

شنیده شده است، اخیراً فیلمی با عنوان «شرایط» ساخته فردی به نام «مریم کشاورز» - که ساکن کشور آمریکا است- توسط افرادی ناشناس در محیط خوابگاهی دانشگاه تربیت مدرس توزیع گردید.

فیلم مذکور در خصوص مشکلات همجنسگرایان در ایران ساخته شده که دارای تصاویری زننده و مبتذل می باشد و به سرعت در محیط خوابگاهی توسط دانشجویان مشاهده و از طریق لپ تاب و فلش نیز بصورت خودجوش تکثیر گردیده است.

هنوز عوامل اصلی توزیع فیلم مذکور در دانشگاه تربیت مدرس شناسایی نشده اند، اما احتمال اینکه طی روزهای آینده فیلم مذکور در دیگر دانشگاه ها نیز به صورت گسترده توزیع شود وجود دارد.

آشفتگی فرهنگی در دانشگاه علمی کاربردی

خبر دیگر حکایت از برخی نابسامانی فرهنگی واحدهای دانشگاه علمی کاربردی عدم کنترل این امر از سوی مسئولین دانشگاه دارد.

بر این اساس برخی از واحدها جدای از اینکه به دختران دانشجو در خصوص پوشش نامناسبشان هیچ تذکری داده نمی شود، برخی اساتید زن این دانشگاه نیز با پوشش زننده در کلاس های درس حاضر می شوند.
اعتراض به دلیل رفتار یک استاد در دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز

اخیراً تعدادی از دانشجویان ارزشی دانشکده فنی دانشگاه آزاد واحد تهران مرکز با مراجعه به آموزش این دانشکده نسبت به رفتارهای یکی از اساتید این دانشکده به نام دکتر «ب» (استاد درس کارآفرینی) اعتراض کردند و خواستار برخورد مسئولان دانشکده با این استاد به دلیل بیان حرف هایی خارج از شئونات کلاس و دانشگاه شدند.

گفته می شود این استاد دانشگاه در کلاس های درس خود بی پروا دانشجویان را مورد تمسخر قرار داده و به گفتن حرف های سخیف و رکیک می پردازد.

لازم به ذکر است وی بارها در کلاس درس بی بند و باری خود را اظهار نموده و دلیل آن را حضور دراز مدت خود در خارج از کشور عنوان نموده است."نقاد" خوب ندارید پس مجوز اکران نمیدیم / دانشگاه که سینما نیست

خبر دیگر از دانشگاه های کشور اینکه مسئولین دانشگاه علوم پزشکی همدان از اکران فیلم "قلاده های طلا" جلوگیری کردند.

نکته جالب این موضوع این جا است که مسئولین این دانشگاه علت مجوز ندادن به اکران این فیلم را نداشتن "نقاد" خوب دانسته است، این در حالی است اکران قلاده های طلا در دانشگاه ها با استقبال بی نظیری در سطح کشور روبرو شده است

اما دانشگاه تهران نیز در این هفته خبر ساز شد، قرار بود "قلاده های طلا" شنبه هفته جاری در دانشکده ادبیات سالن فردوسی برگزار شود که با مخالفت فرهاد رهبر رییس دانشگاه تهران و لغو مجوز اکران آن روبرو می شود.

نکته جالب در این خصوص اظهارات فرهاد رهبر است که در مصاحبه ای اعلام کرده است: " مگر دانشگاه سینما است که اجازه اکران فیلم را من صادر کنم، بلکه فرآیندی دارد که باید مسئولان امر در مورد آن تصمیم گیری می‌کنند و به من ارتباطی ندارد."(ایــنجا )

اما با این حال به نظر می‌رسد ریاست دانشگاه تهران تنها مخالف اکران این فیلم نیست بلکه دانشجویان منتسب به انجمن این دانشگاه نیز از مخالفان اصلی اکران این فیلم ضدفتنه هستند.

تاخیر 5 ماهه حق الزحمه «کار دانشجویی»، در دانشگاه اصفهان

گفته شده است دانشجویان دانشگاه اصفهان از تغییر دریافت حق الزحمه «کار دانشجویی» توسط معاونت مالی این دانشگاه گله مند هستند.

به گفته یکی از این دانشجویان، این مسئله باعث شده است بسیاری از دانشجویان از این کار انصراف بدهند و همین امر دلیلی شده است خیلی از فعالیت‌های بخش های مختلف را با مشکل مواجه کرده است.

همایش بزرگداشت روز ملی فناوری هسته ای با حضور خانواده شهدای هسته ای

اما به مناسبت روز هسته ای مراسمی با حضور خانواده‌ی شهدای هسته‌ای (برادر شهید رضایی نژاد و خواهر شهید احمدی روشن) در دانشگاه رامسر برگزار شد.

گفتنی است در این مراسم آقا میری، معاون علم و فناوری معاونت ریاست جمهوری نیز حضور داشت.توزیع فیلم ترویج همجنس‌گرایی دانشگاه

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها