جلسه وزیر علوم و استاندار البرز برای حل اختلاف زمین های دانشگاه

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   01 خرداد 1391-21 May 2012بازدید 1329
جلسه وزیر علوم و استاندار البرز برای حل اختلاف زمین های دانشگاه

پرتال دانشگاهی به نقل از خبرگزاری مهر:رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز از برگزاری جلسه ای با حضور وزیر علوم و استاندار کرج برای حل اختلاف زمین های دانشگاه خبر داد و گفت: در این جلسه قرار است مسئله اراضی پردیس کرج دانشگاه هنر خاتمه یابد.

محمد حسن ناصری درباره آخرین اقدامات انجام گرفته در رابطه با اراضی پردیس کرج دانشگاه هنر و اختلاف با دانشگاه علوم پزشکی البرز در این زمینه گفت: مقرر شده است با حکم دادستان عمومی انقلاب کرج، اموال به دولت بازگشت داده شده و فنس کشی‌های تخریب شده دوباره در این زمین ساخته شود.
وی با بیان اینکه این حکم دادستانی بوده و لازم الاجراست، خاطر نشان کرد: در این نامه تاکید شده استاندار و نمایندگانشان امروز دوشنبه جلسه‌ای با حضور دکتر دانشجو وزیر علوم تحقیقات و فناوری ترتیب دهند تا این مساله خاتمه یابد.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی البرز گفت: من فکر می‌کنم برای دانشگاه هنرسوءتفاهم شده است شاید تصورشان این بوده که ما می خواهیم به ساختمان هایشان تعرض کنیم که خدا آن روز نیاورد.

وی ادامه داد: این زمین‌ها بیابان است. 200 هکتار بوده و اکنون 136 یا 135 هکتار از آن باقی مانده است، استان و استانداری خود در این زمینه تصمیم می گیرند و خود آنها به ما نامه دادند.

دانشگاه علوم پزشکی البرز مدعی است که براساس صورت جلسه رسمی 28 اسفند 90 این زمین ها برای ساخت پردیس علوم پزشکی البرز به صورت رسمی به آنها واگذار شده و مصوب سفرهای استانی بوده و باید پردیس علوم پزشکی البرز تا سال 93 در این زمین ها احداث شود و سازکارقانونی آن هم انجام شده است.

این درحالی است که مسئولان پردیس کرج دانشگاه هنر این مسئله را تایید نمی کنند بنابراین دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز چند روز گذشته وارد زمین مذکور شده و اقدام به دیوار و فنس کشی کرده است که حراست دانشگاه هنر مانع شده و فنس ها را از بین برده و زمین در اختیار دانشگاه هنر قرار گفته است.

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی البرز و پردیس کرج دانشگاه هنر سال هاست که بر سر زمین این دانشگاه، اختلافات ملکی دارند که هنوز این مسئله حل نشده است.

وزیر علوم استاندار البرز حل اختلاف زمین های دانشگاه

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها