استقبال دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای از حضور کاندیداهای ریاست جمهوری

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   09 بهمن 1391-28 January 2013بازدید 1094
استقبال دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای از حضور کاندیداهای ریاست جمهوریرئیس دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای گفت: کاندیداهای ریاست جمهوری برای ارائه برنامه‌های خود، می‌توانند از فضای مراکز دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای به طور یکسان استفاده کنند.پرتال دانشگاهی به نقل از   گزارش خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس، سهراب رضایی رئیس دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای کشور در جمع خبرنگاران، گفت: دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای از ارائه برنامه کاندیداهای ریاست جمهوری استقبال می‌کند.

وی افزود: دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای دارای 170 مرکز است که می‌توانند نقش مهمی در تشویق دانشجوها برای شرکت در انتخابات، آگاهی و بیدارسازی مردم داشته باشند.

رضایی اظهار داشت: در حال حاضر دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای پر تشکل‌ترین دانشگاه کشور است به طوری که دارای 250 تشکل دانشجویی و 148 نشریه است و می‌تواند به ارائه الگوهای مبتنی بر دیدگاه‌های رهبری بپردازد.

رئیس دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای اظهار داشت: کاندیداهای ریاست جمهوری می‌توانند در مراکز دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای به تبلیغ فعالیت‌های خود بپردازند.

به گفته وی برنامه‌های انتخاباتی در دانشگاه‌ فنی حرفه‌ای نیز از دهه فجر به طور رسمی آغاز می‌شود.کاندیدای رئیس جمهور در دانشگاه دانشگاه استقبال از کاندیدای رئیس جمهور در دانشگاه
اخبار روزنامه ها