تلاش لاریجانی در نقش آفرینی سمت دانشگاه از دید اهل علم

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   10 بهمن 1391-29 January 2013بازدید 1000تلاش لاریجانی در نقش آفرینی سمت دانشگاه از دید اهل علماستاد پیشکسوت دانشگاه علوم پزشکی تهران با اشاره به تلاش دکتر لاریجانی در سمت ریاست دانشگاه یادآور شد: زندگی آمدن، زیستن و رفتن است اما در این میان نقش آفرینی و اثرگذاری در جامعه است که موجب تشخص انسان می‌شود.

پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش خبرنگار مهر، دکتر علیرضا یلدا استاد دانشگاه علوم پزشکی تهران در مراسم تقدیر از یک دهه تلاش دکتر باقر لاریجانی با ابراز تاسف از نبود دکتر لاریجانی در این جمع گفت: من صلاحیت ندارم درباره وی صحبت کنم اما برخی این نعمت بزرگ را دارند که در صحنه زندگی نقش آفرینی کنند و حتی اگر حضور نداشته باشند اثرش باقی می‌ماند.


وی افزود: دکتر لاریجانی نیازی به تعریف ندارد. برخی آدم‌ها فکر معاش و مادی نیستند و نقش آفرینی می‌کنند و بهترین تعریف این است که ما در زمینه فعالیت همان افراد، کارهای برجسته‌ای انجام دهیم.

دکتر یلدا که در ابتدای حضور پشت تریبون به دلیل کهولت سن به سختی حرکت می‌کرد، خطاب به عکس دکتر لاریجانی که بر روی سن قرار داشت، شعری از سعدی با این مضمون را قرائت کرد:سخن به ذکر تو آراستن مراد آنست         که پیش اهل هنر منصبی بود ما را
وگرنه منقبت آفتاب معلومست         چه حاجتست به مشاطه روی زیبا رادر این مراسم دکتر فتوحی- معاون تحقیقات و فناوری دانشگاه گزارشی از رشد پژوهشی دانشگاه در سال‌های اخیر و حجت الاسلام عیسی زاده رئیس نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی تهران نیز در مدح پیامبر اسلام (ص) سخنانی ایراد کرد.

دکتر شاه حسینی نیز با تشکر از دکتر لاریجانی از وی به عنوان فردی که منشا خدمات بسیاری در حوزه علوم پزشکی بوده است، نام برد.
نقش آفرینی لاریجانی سمت ریاست دانشگاه علم

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها