منابع الکترونیک چند رسانه ای آموزش زبان بومی سازی شد

مجموعه  اخبار دانشگاهی کشور / گزارش روزارسال شده در   15 بهمن 1391-03 February 2013بازدید 1066


منابع الکترونیک چند رسانه ای آموزش زبان بومی سازی شددبیر سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی از بومی سازی منابع الکترونیک چند رسانه‌ای آموزش زبان انگلیسی برای نخستین بار در کشور خبر داد.


پرتال دانشگاهی به نقل از  گزارش ایرنا علیرضا ربانی به بومی سازی مجموعه کتب و منابع الکترونیک سمعی و بصری آموزش زبان انگلیسی اشاره کرد و گفت : این کتب به همراه منابع الکترونیک صوتی و تصویری که نمونه خارجی ندارد از کتاب‌های آموزش زبان انگلیسی (heythere)، (Backpack) و (Top notch) که شامل مجموعه کتابهای لانگ من پیرسن است در مدت یکسال و نیم تهیه و تولید شده است.

وی با تاکید براینکه منابع الکترونیک سمعی و بصری چند رسانه‌ای آموزش زبان انگلیسی برای نخستین بار در کشور طراحی و بومی سازی شده است، افزود: این نرم افزارها براساس سیاست ها و رویکردهای وزارتخانه‌های آموزش و پرورش و نیز فرهنگ و ارشاد اسلامی، توسط کمیته‌ای 14 نفره از کارشناسان زبان انگلیسی به منظور استفاده بهتر در مراکز آموزش تخصصی زبان انگلیسی در سراسر کشور طراحی شده است.

دبیر سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان انگلیسی امکان پخش همزمان صداوتصویر، سادگی کار با نرم افزار، قابلیت برقراری با کاربر، تنوع وتعدد تصاویر، قابلیت بازکردن فیلم ومتن‌های آموزشی و اتصال کاربر به اینترنت هنگام استفاده را از جمله ویژگی‌های نرم افزارچند رسانه ای زبان انگلیسی برشمرد.

ربانی تاکید کرد: هم اکنون نرم افزار چندرسانه ای در مراکز آموزش زبان انگلیسی سراسر کشور مورد استفاده قرار می‌گیرد و در آینده نزدیک نیز فلش‌کارت‌هایی برای تقویت مهارت‌های زبانی دانش آموزان در نظر گرفته شده که تا پایان سال جاری عرضه می شود.

سمینار بومی سازی دوره‌های آموزش زبان‌ انگلیسی در سوم اسفند ماه سال جاری در سالن همایش‌های دانشگاه‌ شهید بهشتی تهران برگزار می‌شود.

آموزش زبان منابع الکترونیک چند رسانه ای بودن آموزش زبان

مهمترین عناوین اخبار روزنامه های صبح امروز

14 دانشگاه ایرانی در جمع 100 دانشگاه برتر دنیا

دکتر غلامعباس بارانی سرپرست دانشگاه صنعتی سیرجان شد

ساخت پایگاه تخصصی همکاری با دانشمندان ایرانی غیر مقیم در دانشگاه اصفهان

ایران در آستانه حذف از اتحادیه انجمن‌های ریاضی دنیا

اجرای پروژه‌های نفتی با راه‌اندازی دانشکده شیمی و پتروشیمی

تعیین وضعیت انتقال رشته‌های مرتبط با سلامت تا پایان سال

اهداف ایجاد پژوهشگاه مرکزی دانشگاه آزاد (تقویت ارتباط با صنعت)

فعالیت های آموزشی در حوزه صنعت نفت، گاز و پتروشیمی

ضیا هاشمی:افزایش پاسخگویی مسؤولین به دانشجویان در سال جدید

جهاد دانشگاهی،میزبان کارگاه‌های امور حقوقی مرتبط با پژوهش

جزییات دوره آموزش مدرس قرآن در دانشگاه‌های علوم پزشکی

نظام مند شدن بررسی وضعیت طرح‌های پژوهشی کشور

گرفتن دیپلم مشروط به گرفتن گواهینامنه شد

مشکل کمبود فضای آموزشی در دانشگاه لرستان

اخبار روزنامه ها